PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy TabPro S - Świetny Tablet Klasy Premium

Samsung Galaxy TabPro S - Świetny Tablet Klasy Premium

Tablet, który łączy światowej klasy technologie firmy Samsung z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 - tak to tablet Samsung Galaxy TabPro S. Więcej o nim dowiecie się poniżej.

Samsung Galaxy TabPro S to z pewnością czarny koń tegorocznych nowości, jakie Samsung zaprezentował na targach CES 2016.

Galaxy Tab Pro S ma ekran Super AMOLED o przekątnej 12 cali wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Jego  procesor to Core M (szósta generacja, dwa rdzenie). Użytkownik ma do dyspozycji 4GB pamięci RAM i 128/256GB na dane (dysk SSD).

Tablety od Samsunga w niewiarygodnie niskich cenach!

Po dołączeniu dedykowanej klawiatury sprzęt zmieni się w małego laptopa. Jednocześnie ma ona pełnić rolę pokrowca, chroniąc tym samym tablet przed uszkodzeniami podczas przenoszenia czy ogólnego użytkowania.

Jest to pierwszy tablet z systemem Windows, który obsługuje najszybsze i najbardziej zaawansowane technicznie połączenia LTE Cat 6. Pełne naładowanie baterii potrwa około 2,5 godziny, co jest niewątpliwą jego zaletą. Jest on ciekawą alternatywą dla konkurenta - czyli Microsoft Surface Pro 4. Poniżej możecie zobaczyć film z prezentacji Samsung Galaxy TabPro S

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy TabPro S - Świetny Tablet Klasy Premium