PODPOWIEDZI:

Allview X3 Soul Mini - Nowoczesny Design w Niskiej Cenie

Allview X3 Soul Mini - Nowoczesny Design w Niskiej Cenie

Elegancki design, smukła obudowa i ciekawe komponenty - to nowy telefon Allview X3 Soul mini. Możecie otrzymać również zniżkę na ten model. Więcej informacji poniżej.

Allview X3 Soul mini pracuje pod systemem Android 5.1 Lollipop, wyposażony jest 5-calowy wyświetlacz IPS HD wykorzystujący technologię Oncell i pełną laminację, szkło 2,5D, 64-bitowy procesor Quad Core, 1 GB pamięci RAM oraz pamięć Flash 16 GB, którą możemy rozszerzyć za pomocą microSD o 128 GB. 

Smartfon posiada aparat główny 13MP z pięcioma soczewkami, ma on również wbudowane dodatkowe funkcje, jak Śledzenie ruchu, Time Lapse i Żywe zdjęcie. Nowością i zarazem ciekawostką jest funkcja Picture in picture (obraz w obrazie) - czyli tzw: robienie zdjęć z aparatu głównego i przedniego 5MP, co pozwala połączyć dwoje zdjęć w jedno, sami przyznacie, że jest to ciekawa opcja.

Urządzenie ma grubość 7,2 mm i zostało prawie w całości wykonane z metalu. Ponadto zastosowano w nim funkcję Antitheft - nasze pliki od teraz będą jeszcze bezpieczniejsze, funkcja ta pozwala na ustawienie hasła i kontaktów awaryjnych, dzięki czemu dane mogą zostać zablokowane lub usunięte za pomocą SMS-a.  

Smartfon wykazuje się poprawną wytrzymałością akumulatora - 2350mAh, zapewnia do 720 minut rozmów i do 235 godzin w trybie czuwania.

Energię można oszczędzać, aktywując minimalistyczny interfejs, który pozwala na dostęp jedynie do Połączeń, Kontaktów, Wiadomości i Zegara. Jego cena oscylować będzie w granicach 749 zł. Po zarejestrowaniu się na aplikacji dostępnej na FB producenta, fani mogą otrzymać aż 250 zł zniżki na ten smartfon. Aplikacja znajduje się tutaj.  Poniżej możecie skrótowo przejrzeć jego specyfikacje:

Specyfikacje techniczne smartfona X3 Soul mini: 

  • Smartfon Dual SIM 4G, Tryb Dual, FDD i TDD
  • Wyświetlacz 5” HD IPS, 2,5D; Pełna Laminacja ONCELL, szkło odporne na zarysowania
  • System operacyjny: Android 5.1, Lollipop       
  • Aparat główny 13MP, nagrywanie Full HD, Panorama, HDR, Funkcja PIP, Śledzenie ruchu, Time Lapse, Żywe zdjęcie         
  • Procesor: Quad Core 64-bit      
  • Pamięć RAM: 1GB
blog comments powered by Disqus
Allview X3 Soul Mini - Nowoczesny Design w Niskiej Cenie