PODPOWIEDZI:

Razer Blade Stealth - Ultrabook o Ogromnych Możliwościach

Razer Blade Stealth - Ultrabook o Ogromnych Możliwościach

Razer ogłosił wprowadzenie na rynek swojego wyjątkowego Ultrabooka – Razer Blade Stealth. Jest on stworzony dla mobilnych graczy, którzy cenią duże możliwości w małym "opakowaniu". Szczegóły w poniższym newsie.

Ultra cienka obudowa, procesor Intel Core i7, ekran oferujący jakość 4K - musicie sami przyznać że jak na tak smukły ultrabook, robi to wrażenie. Firma Razer naprawdę się postarała i dostarczyła swoim użytkownikom ciekawy sprzęt.

Razer Blade Stealth ma zaledwie 0,52 cale grubości i waży 1,25 kilogramów. 12,5 calowy ekran dotykowy dostępny jest w dwóch rozdzielczościach: wersji Ultra HD - z rozdzielczością 4K (3840 x 2160)oraz wersji Quad HD (2560 x 1440). Oba dotykowe ekrany zapewniają szeroki kąt widzenia i wysoki poziom nasycenia, dzięki czemu wyświetlane obrazy są bardzo jasne i dokładne. 

Notebooki w niesamowicie niskich cenach!

Ultrabook jest wyposażony w najnowszy procesor szóstej generacji Intel Core i7Thunderbolt 3 zapewni łączność o prędkości do 40 Gbps przez kompaktowy port USB-C Blade Stealth - jest to najszybsze i najbardziej wszechstronne podłączenie do wszelkiego rodzaju portów, ekranu lub urządzenia przechowywania danych.

Ciekawostką jest to, że najlepsze właściwości gamingowe Razer Blade Stealth można odblokować poprzez podłączenie zewnętrznej karty graficznej Razer Core.

Możemy to zrobić przez kabel Thunderbolt 3  - co pozwoli na połączenie Ultrabooka Razera z Razer Core. To przystawka, dzięki której możnemy zamontować 2-slotową kartę graficzną o poborze mocy do 375 W.

blog comments powered by Disqus
Razer Blade Stealth - Ultrabook o Ogromnych Możliwościach