PODPOWIEDZI:

Zróżnicowane Produkty Dla Graczy od Firmy Lenovo

Zróżnicowane Produkty Dla Graczy od Firmy Lenovo

Firma Lenovo zaprezentowała nowości w swojej ofercie komputerów. Nowe produkty prezentują się nad wyraz ciekawie. Zapraszamy!

Lenovo YOGA 900S to konwertowalny notebook, posiada on 12,5-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core m7, zintegrowana karta graficzna oraz maksymalnie 8 GB RAM.

Kolejna z nowości to Lenovo IdeaPad Y900 - to efektowny laptop stworzony dla graczy. Został  on wyposażony w matową matrycę IPS o przekątnej 17,3 cali i rozdzielczości Full HD, mechaniczna klawiatura z wielokolorowym podświetleniem to jego niewątpliwa zaleta, która zachęci graczy do jego kupna, gdyż wygląda naprawdę świetnie.

Lenovo Ideacentre Y900 RE to połączenie sił firmy Lenovo oraz Razer. Łączy on wysoką wydajność komputera stacjonarnego Y900 oraz czterordzeniowy procesor Intel Core i7 z serii K 6.Generacji oraz dwa rdzenie graficzne z osobną kartą NVIDIA GTX 970.

Do całości sprzętu idealnie komponować się będzie zakrzywiony 27-calowy monitor Lenovo Y27g o częstotliwości odświeżania 144 Hz oraz 8-milisekundowym czasem reakcji.

Model Ideacentre610S to komputer do którego dołączany jest projektor - jest on bardzo kompaktowy i zmieści się w każdym miejscu. W jego niewielkiej obudowie zamontowano procesor Intel Core i7 szóstej generacji, 16 GB RAM oraz kartę graficzną Nvidia GeForce 750 Ti z 2 GB RAM. Natomiast jeżeli chodzi o pamięć, mamy wybór pomiędzy HDD o pojemności 2 TB, a SSD mieszczącym 128 GB danych.

Ostatnia z nowości to wydajny notebook Lenovo ideapad 700. Komputer ten działa z systemem Windows 10 i procesorem  Intel Core i7 6.Generacji, kartą graficzną  NVIDIA GTX 950M. Opcjonalnie posiada głośniki stereo JBL. A Wy co sądzicie o nowych produktach firmy Lenovo? Zapraszamy do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Zróżnicowane Produkty Dla Graczy od Firmy Lenovo