PODPOWIEDZI:

Kruger & Matz Move 5 - Smartfon o Śmiesznie Niskiej Cenie

Kruger & Matz Move 5 - Smartfon o Śmiesznie Niskiej Cenie

Kruger & Matz, producent eleganckich urządzeń mobilnych i sprzętu audio wchodzi na rynek z kolejną nowością - smartfonem MOVE 5. Więcej o nim poniżej

Kruger & Matz MOVE 5  wyposażony został w  5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720x1280 px, który jest pokryty szkłem Dragontrail - co oznacza, że charakteryzuje się niezłą jakością obrazu.

Smartfon ten posiada tzw: aktywny panel, który pozwala za pomocą jednego gestu uruchomić okno wiadomości, pocztę, czy też włączyć aparat - wystarczy narysować literę do przypisanej konkretnej funkcji na wygaszonym ekranie telefonu.

MOVE 5 obsługuje  obsługuje dwie karty SIM, całość napędzana jest przez czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7731G, smartfon posiada również 1 gigabajt RAM-u i 8 GB pamięci na dane, oraz rozszerzalną kartę microSD. 

Smukła obudowa nie zawsze oznacza słabą jakość baterii. W tym modelu mamy akumulator 2000 mAh co jest niezłym kompromisem zważywszy na jego mały wygląd. Cena tego smartfonu oscylować będzie w granicach 349 zł. Jak sami widzicie nie jest ona wygórowana. Kup go już teraz!

blog comments powered by Disqus
Kruger & Matz Move 5 - Smartfon o Śmiesznie Niskiej Cenie