PODPOWIEDZI:

Firma Asus Nagrodzona Podczas CES 2016

Firma Asus Nagrodzona Podczas CES 2016

Firma Asus zdobyła pięć prestiżowych nagród CES Innovation Awards podczas tegorocznych targów CES 2016 w Las Vegas. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym produktom. Zapraszamy

Firma Asus zawsze słynęła ze swojego bezkompromisowego wyglądu i ergonomii. Tym razem fani również mogą być zachwyceni. Zaprezentowane produkty podczas targów CES 2016 w Las Vegas prezentują się naprawdę nieźle.

Asus ROG GT51 to komputer, który posiada 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7-6700K 6-tej generacji, karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX Titan X - pozwalają one na obsługę kilku monitorów 4K UHD jednocześnie.

Świetny Laptop dla graczy! Sprawdź koniecznie!

Kolejną z nowości od Asusa jest zakrzywiony monitor - ROG Swift PG348Q. Charakteryzuje się matrycą IPS o przekątnej 34 cali i rozdzielczości 3440x1440. Wygląda naprawdę świetnie, niektórzy nawet nazywają go monitorem marzeń dla graczy. 

Gamingowy laptop Asus ROG G752 to sprzęt o stylistyce nawiązującej do urządzeń z serii Republic of Gamers. Napędza go procesor 6-tej generacji Intel Core i7 z układem graficznym NVIDIA GeForce GTX 980M, więc o jego osiągi możemy być spokojni. 

Najmniejszy na świecie, komputer z systemem Chrome - tak nazywany jest Asus Chromebit CS10. Zmieni on każdy telewizor lub monitor kompatybilny z HDMI w desktop. Gdy połączymy go z klawiaturą i myszą Bluetooth będziemy mogli się cieszyć systemem Chrome na naszym telewizorze lub monitorze Full HD.

Ostatnim nagrodzonym sprzętem jest router Asus RT-AC5300. Jest on niezwykle szybki, wyposażony został w technologię Broadcom NitroQAM. Przesyła dane z prędkością 1000Mbit/s na paśmie 2.4GHz i 2167Mbit/s na obu pasmach 5GHz – co łącznie daje wynik 5334Mbit/s. Wygląda "kosmicznie" co spodoba się wszystkim graczom ceniącym ciekawy design.

blog comments powered by Disqus
Firma Asus Nagrodzona Podczas CES 2016