PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!

  • Dodano: 2 lata, 5 miesięcy temu
  • Ocena: (2) (0)
LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!

Nadchodzący LG G5 koreańskiego producenta wzbudza niemałe emocje. Jego premiera jest już coraz bliżej. Szczegóły poniżej.

LG G5 charakteryzować się będzie z pewnością tym, że nie będzie jak większość smartfonów innych producentów. Najnowszy model koreańskiego producenta, wyróżniać się będzie tym, że będziemy mogli wymienić w nim jeden moduł - dzięki czemu dostosujemy smartfona do naszych potrzeb. 

W kwestii wyjaśnień, modułem tym będzie wymienna cześć LG G5, o której mogliśmy się dowiedzieć wcześniej, dzięki przeciekom. Po zakupie smartfonu będziemy mogli dokupić do niego różnorodny moduł.

Smartfon po okazyjnej cenie! Nie pożałujesz!

Póki co nie mamy informacji o wszystkich modułach koreańskiego giganta. Jeden będzie zawierał lepszy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), dzięki czemu smartfon będzie cechował się bardzo dobrą jakością dźwięku - coś dla miłośników dobrej muzyki.

Radzimy, który Smartfon wybrać!

Drugi natomiast moduł będzie przeznaczony dla amatorów zdjęć i prawdopodobnie znajdą się na nim przyciski odpowiadające za zoom i spust migawki. Więcej dowiemy się podczas oficjalnej premiery modelu LG G5. Odbędzie się ona na targach Mobile World Congress 2016 w Barcelonie.

blog comments powered by Disqus
LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!