PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!

LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!

Nadchodzący LG G5 koreańskiego producenta wzbudza niemałe emocje. Jego premiera jest już coraz bliżej. Szczegóły poniżej.

LG G5 charakteryzować się będzie z pewnością tym, że nie będzie jak większość smartfonów innych producentów. Najnowszy model koreańskiego producenta, wyróżniać się będzie tym, że będziemy mogli wymienić w nim jeden moduł - dzięki czemu dostosujemy smartfona do naszych potrzeb. 

W kwestii wyjaśnień, modułem tym będzie wymienna cześć LG G5, o której mogliśmy się dowiedzieć wcześniej, dzięki przeciekom. Po zakupie smartfonu będziemy mogli dokupić do niego różnorodny moduł.

Póki co nie mamy informacji o wszystkich modułach koreańskiego giganta. Jeden będzie zawierał lepszy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), dzięki czemu smartfon będzie cechował się bardzo dobrą jakością dźwięku - coś dla miłośników dobrej muzyki.

Drugi natomiast moduł będzie przeznaczony dla amatorów zdjęć i prawdopodobnie znajdą się na nim przyciski odpowiadające za zoom i spust migawki. Więcej dowiemy się podczas oficjalnej premiery modelu LG G5. Odbędzie się ona na targach Mobile World Congress 2016 w Barcelonie.

blog comments powered by Disqus
LG G5 Nadchodzi Wielkimi Krokami!