PODPOWIEDZI:

Aktualizacja Android 6.0 Marshmallow Już Dostępna Dla Lenovo Moto X Play

Aktualizacja Android 6.0 Marshmallow Już Dostępna Dla Lenovo Moto X Play

Wszystkich wyczekujących najnowszej wersji Android 6.0. możemy uspokoić, od dnia dzisiejszego rozpoczął się proces aktualizacji. O szczegółach dowiecie się w poniższym newsie.

Posiadacze smartfona o niezwykle wydajnej baterii mogą się już cieszyć. Rozpoczął się proces aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow. To już drugi model po Lenovo Moto X Style, który może korzystać z najnowszej wersji systemu. W niedalekiej przyszłości aktualizacje otrzyma także Lenovo Moto G 3. Gen. 

Nowa wersja systemu oferuje nowości z których fani powinni być zadowoleni. Pozwolą one usprawnić działanie smartfonu, oraz zwiększyć jego wydajność.

Smartfony w rewelacyjnych cenach tylko dla Ciebie!

Jakie nowości nas czekają? Odpowiedź poniżej: 

  • Efektywniejsze zarządzanie energią - nową funkcją jest tutaj tryb Doze do zarządzania aplikacjami - pozwoli systemowi określić czy aplikacja jest bezczynna i w przypadku braku jej aktywności wprowadzi ją w stan czuwania, co zwiększy wytrzymałość baterii.
  • Asystent prawdziwie smart - usługa Now on Tap - współpracuje  z Google Now, wystarczy, że naciśniemy przycisk "home button" do uruchomienia i wrzucimy coś na ekran naszego smartfona, to Google Now przeskanuje cały dokument i wyszuka dla nas najcenniejsze informacje.
  • Elastyczna pamięć wewnętrzna - po aktualizacji możemy sformatować i zaszyfrować kartę pamięci microSD i używać jej dokładnie tak samo, jak standardową pamięć wewnętrzną smartfona. 
  • Bezpieczeństwo - nowy Android usuwa konieczność nadawania uprawnień dla aplikacji. Za pomocą Android Auto backup będziemy mogli utworzyć kopię danych, aplikacji i ustawień na Dysku Google
  • Nowe powiadomienia i zarządzanie - dzięki ustawieniu funkcji „nie przeszkadzać” będziemy mogli sami ustalić, które osoby mogą się z nami skontaktować a które nie. Korzystanie z telefonu stanie się bardziej intuicyjne.

Zobacz, czemu warto kupić tego Smartfona!

I najważniejsze na koniec, czyli instalacja oprogramowania. Dzięki nam dowiesz się krok po kroku jak to zrobić:

  1. Musimy wpierw sprawdzić czy bateria jest naładowana przynajmniej w 50%.
  2. Jeśli to możliwe, połączyć się z siecią Wi-Fi, aby szybciej pobrać pliki i nie korzystać z transferu danych – aktualizacja to ok. 0,5 GB danych.
  3. W menu aplikacji wybieramy ikonę ustawień.
  4. Następnie przechodzimy do sekcji Informacje o telefonie i wybieramy Aktualizacje systemowe.
  5. Oprogramowanie zostanie pobrane automatycznie. Po ukończeniu pobierania wystarczy, że wybierzemy polecenie Zainstaluj teraz. Po zainstalowaniu oprogramowania telefon automatycznie uruchomi się ponownie. 
blog comments powered by Disqus
Aktualizacja Android 6.0 Marshmallow Już Dostępna Dla Lenovo Moto X Play