PODPOWIEDZI:

Znamy Już Pierwsze Komputery Zgodne z Oculus Rift!

Znamy Już Pierwsze Komputery Zgodne z Oculus Rift!

Jest już możliwość zamawiania komputerów wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX, które są zgodne z okularami Oculus Rift. Szczegóły poniżej.

Oculus Rift czyli tzw: "wirtualna rzeczywistość" zadebiutuje u nas w kraju za miesiąc. Musimy jednak pamiętać, że powinniśmy posiadać sprzęt zgodny z nową technologią.

Z dniem dzisiejszym rozpoczęto przedsprzedaż komputerów komputerów dostosowanych do współpracy z Oculusem. Oferta obejmuje produkty takich firm, jak Dell, Alienware i ASUS.

Każdy z nich został wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX i jest gotowy do zabawy natychmiast po wyjęciu z opakowania. zainstalowane sterowniki NVIDIA Game Ready zapewnią obsługę techniki GameWorks VR, które zmniejszą opóźnienia w obrazie wyświetlanym w goglach wirtualnej rzeczywistości - co za tym idzie zwiększą wydajność gier i aplikacji VR.

Zobacz, którą kartę graficzną kupić!

Oczywiście sami możemy dokupić sobie kartę graficzną spełniającą potrzeby tej nowej technologii, są to karty z rodziny GeForce GTX VR ReadyGeForce GTX 970, GTX 980, GTX 980 Ti oraz TITAN X. Warto wspomnieć, że same gogle Oculus Rift kosztują 599 dolarów.

blog comments powered by Disqus
Znamy Już Pierwsze Komputery Zgodne z Oculus Rift!