PODPOWIEDZI:

Huawei Mate 8 - Biznesowy Smartfon Już na Naszym Rynku!

Huawei Mate 8 - Biznesowy Smartfon Już na Naszym Rynku!

Jeżeli szukacie biznesowego smartfona o szerokim zastosowaniu i możliwościach, to musicie poznać atuty model Huawei Mate 8, który jest już na naszym rynku. Więcej informacji o tym modelu znajdziecie w poniższym newsie. Sprawdźcie to!

Mate 8 to niezwykle ciekawa propozycja, jeżeli chodzi o biznesowe smartfony. Zacząć trzeba od tego, że omawiany model ma bardzo pojemną baterię - 4000 mAh. Nie odbija się to jednak na wymiarach telefonu.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Ciekawostką jest fakt, że zastosowano tu 6 warstw termicznych, które rozpraszają ciepło w urządzeniu. Skutkuje to dużo mniejszym zużyciem energii.

Za wydajność odpowiada nowy układ Kirin 950, który jeszcze bardziej zwiększa moc procesora czy GPU. Nad wszystkim czuwa system operacyjny Android Marshmallow 6.0 z ogromną ilością biznesowych usprawnień.

Zamów ten sprzęt już dziś!

Czytnik papilarny nowej generacji zadba natomiast o bezpieczeństwo naszych danych. Warto zaznaczyć, że reaguje on dwa razy szybciej w stosunku do rozwiązania zastosowanego w poprzednim modelu.

Huwaei Mate 8 to nie tylko sam biznes, ale też multimedia i rozrywka. Mamy tu przecież wysokiej klasy aparat fotograficzny, którym zrobimy efektowne zdjęcia.

Fantastyczne wrażenie robi wyświetlacz z diamentowego szkła czy obudowa wykonana z aluminium lotniczego. Trzeba także zauważyć, że ekran zajmuje aż 83 proc. frontu telefonu.

Huawei Mate 8 jest dostępny w kolorach księżycowego srebra i czerni w sprzedaży pozaoperatorskiej. Cena zaczyna się od2599 PLN.

blog comments powered by Disqus
Huawei Mate 8 - Biznesowy Smartfon Już na Naszym Rynku!