PODPOWIEDZI:

Jak Nakłonić Ludzi do Kupna Smartfona? Przedłużyć Okres Wsparcia!

Jak Nakłonić Ludzi do Kupna Smartfona? Przedłużyć Okres Wsparcia!

Producenci sprzętu uciekają się do przeróżnych rozwiązań tylko po to, by móc sprzedać swój produkt w jak największej liczbie egzemplarzy. Są tacy, którzy wystawiają urządzenia na sprzedaż w wyjątkowo niskiej cenie, inni zaś dołączają różnej maści gadżety. Wśród firm są takie jak Google, który ma zamiar przedłużyć czas wsparcia o nieco dłuższy okres czasu. Co z tego wyniknie?

Dla nas najpewniej niewiele. Skąd takie rozumowanie? Chyba pamiętacie, że wujaszek Google nie ma zamiaru wprowadzić do oficjalnej sprzedaży dwóch jego najnowszych smartfonów z rodziny Pixel? Cóż, to już nie pierwszy raz kiedy stajemy się obywatelami (europy) drugiej kategorii. Najgorsze jednak jest to, że kończy się już era Nexusów i to właśnie Pixel, Pixel XL i im podobne urządzenia przejmą pałeczkę po wspomnianej rodzinie mobilnych gadżetów.

Jesteś ciekaw(-a) co pojawi się na targach w Poznaniu? Sprawdź to koniecznie!

Google Pixel
 

Trzeba jednak mieć na uwadze, że jeśli nawet Pixele nie pojawią się oficjalną drogą w naszym kraju, to zawsze dostaniemy je z zachodniej “drugiej ręki”! Tak czy inaczej, nie to miało być tematem tego materiału! Pomówmy zatem o wsparciu aktualizacji oraz jej przedłużeniu. Bowiem, każdy z nas lubi, gdy jego urządzenie jest przez długi czas faszerowane aktualizacjami, które wnoszą dużo dobrego poprzez bezpieczeństwo oraz wprowadzanie różnych nowinek w interfejsie. W zasadzie to właśnie tym aspektem kierują się niektórzy kupujący.

Pixel by Google
 

Chcesz kupić wyjątkowego smartfona z Chińskim "rodowodem"? Sprawdź koniecznie tę ofertę!

Co ma nam do zaoferowania wujaszek? Otóż, wg jego oficjalnego stanowiska, Google Pixel oraz Google Pixel XL będą aktualizowane nieprzerwanie przez 3 lata od dnia premiery oraz przez 18 miesięcy od dnia ostatniego sprzedanego egzemplarza w sklepie Google Store! Oba wspomniane urządzenia już niebawem pojawią się w sprzedaży, a to na nich Google ma skupić się najbardziej. Co jednak z Nexusem 5X oraz 6P? Może to was nieco szokować, ale najpewniej pójdą w odstawkę. Cóż, także wiele nowych elementów podczas aktualizowania słuchawek o kolejne wersje systemu, znajdzie się jedynie na Pixelu.

google pixel white


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

 

Zastanówmy się teraz, czy rzeczywiście to wystarczy byśmy wszyscy zapomnieli o Nexusach i z zachwytem na ustach kupili Pixela lub Pixela XL? Cóż, my Polacy tego jakże wielkich zaszczytu raczej nie dostąpmy, ale pozostali sąsiedzi… wątpię. Zwłaszcza, że te słuchawki mają być znacznie droższe od Nexusów, a ich cena będzie porównywalna z iPhonem 7 czy Samsungiem Galaxy No… S7! Jednak z tego co wiemy, specyfikacja nie będzie tak mocarna jak w  wymienionych modelach, zaś linia Nexus charakteryzowała się przystępną cenowo do tego, co aktualnie kupowaliśmy. To się jednak zmieniło i nie prędko wróci. Co sądzicie o tym wszystkim? Podzielcie się z nami swoimi opiniami, wpadnijcie na forum oraz nie zapomnijcie o pozostawieniu odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Jak Nakłonić Ludzi do Kupna Smartfona? Przedłużyć Okres Wsparcia!