PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Creative Metallix Plus - Czy jest lepszy od Xiaomi?

Creative ZiiSound D5 - mini głośniki

Creative ZiiSound D5 - mini głośniki

Creative Technology Ltd. poinformowała o udostępnieniu zestawu głośnikowego ZiiSoundTM D5 z technologią Bluetooth. Jest to jednoczęściowy, bezprzewodowy zestaw głośnikowy oparty o kodek audio apt-X zapewniający wysoką jakość dźwięku stereofonicznego w technologii Bluetooth.

Elegancki zestaw ZiiSound D5 to ostatni zwycięzca prestiżowej nagrody „red dot award: product design 2010” w kategorii Dźwięk. Jury złożone z międzynarodowych ekspertów przyznało mu znak jakości „red dot” za wyjątkową jakość wykonania oraz innowacyjność. Elegancki wygląd urządzenia może stanowić dopełnienie każdej nowoczesnej aranżacji wnętrza.

ZiiSound D5

ZiiSound D5 jest kluczowym produktem spośród całej gamy bezprzewodowych zestawów głośnikowych firmy Creative. W skład serii wchodzi wielokrotnie nagradzany zestaw ZiiSound D5 i Creative InspireTM S2 Wireless, a także Creative D200 i Creative D100. Cała seria charakteryzuje się doskonałymi parametrami pracy w środowisku bezprzewodowym, niezależnie od zastosowania i potrzeb użytkowników.

Nowoczesny zestaw głośnikowy ZiiSound D5 współpracuje z dowolnym urządzeniem obsługującym dźwięk stereo w technologii Bluetooth — od telefonów komórkowych, przez przenośne odtwarzacze multimedialne, urządzenia iPhone, iPod1 oraz iPad, netbooki, notebooki
i inne urządzenia obsługujące technologię Bluetooth A2DP.

ZiiSound D5

Ceny i dostępność

Zestaw głośnikowy ZiiSound D5 jest dostępny w sklepach na terenie Polski, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł. Sugerowana cena przekaźników USB Transmitter (BT-D1) oraz iPod Transmitter (BT-D5) to 149 zł.

blog comments powered by Disqus
Creative ZiiSound D5 - mini głośniki