PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge - Poznaj Najnowsze Flagowce Koreańskiego Giganta!

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge - Poznaj Najnowsze Flagowce Koreańskiego Giganta!

Samsung Galaxy S to z pewnością najpopularniejsza seria androidowych flagowców na świecie. Każda premiera smartfona z rodziny Galaxy S wzbudza ogromne emocje. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym newsem.

Firma Samsung już oficjalnie zaprezentowała następców swojej głównej linii smartfonów. Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge to z pozoru telefony wyglądające jak ich poprzednicy - no właśnie, tylko z pozoru. Zmieniło się dużo i można na pierwszy rzut oka powiedzieć, że idzie to w naprawdę dobrym kierunku.

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Obie wersje różnią się od siebie przede wszystkim wyglądem. Samsung Galaxy S7 ma ekran o przekątnej 5,1 cala natomiast jego brat, Samsung Galaxy S7 Edge posiada ekran o przekątnej 5,5 cala.

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Nie doszło do zmiany rozdzielczości oraz technologii ekranów. W obu tych przypadkach ciągle są to panele Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli.

Procesor, który napędza Samsungi z serii Galaxy S7 to ośmiordzeniowy Exynos 8890, oba smartfony posiadają 4 GB pamięci RAM. Działają one również w oparciu o system Android 6.0.1 Marshmallow.

wodoszczelny Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Kolejną cechą za którą fani pokochali tą serie jest wodoszczelność. Oba Galaxy S7 bez problemu zniosą nawet 30 minut zanurzenia w wodzie o głębokości do 1,5 metra. Wyposażone są też w aparat fotograficzny Dual Pixel - umożliwia on zrobienie jeszcze lepszych zdjęć przy słabym oświetleniu. 

Dla fanów gier firma Samsung postanowiła zrobić nie lada gratkę. Interfejs API Vulkan, o którym pisaliśmy wcześniej, umożliwia granie z rozbudowaną grafiką przy mniejszym obciążeniu baterii smartfona. Zobacz jak działa Game Launcher w nowych Samsungach S7 i S7 Edge.

Wszyscy chętni, będą mieli możliwość zakupić oba smartfony Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge od połowy marca 2016 roku. Czekamy na wasze opinie na temat nowych flagowców giganta z Korei! - Firmy Samsung. 

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge - Poznaj Najnowsze Flagowce Koreańskiego Giganta!