PODPOWIEDZI:

Kamera Samsung Gear 360 - Dzięki Niej, Nic Cię Już Nie Ominie!

Kamera Samsung Gear 360 - Dzięki Niej, Nic Cię Już Nie Ominie!

Nowoczesny sposób rejestrowania zdarzeń, które dzieją się wokół nas? To już możliwe dzięki kamerze Samsung Gear 360. Szczegóły poniżej

Na pierwszy rzut oka, można stwierdzić, że najnowszy sprzęt od firmy Samsung z wyglądu przypomina robota z najnowszej serii "Gwiezdnych Wojen". Niektórzy, myślący podobnie mogą mieć rację. Samsung Gear 360 to niewielka kamera do nagrywania filmów sferycznych. 

Sprzęt ten, powinien szczególnie przypaść do gustu posiadaczom okularów Gear VR - pozwoli on nagrywać własne filmy, które można później obejrzeć w okularach lub na ekranie naszego telewizora bądź też smartfona.

Samsung Gear 360 jest wyposażony w dwa obiektywy typu „rybie oko”, którym towarzyszą matryce o rozdzielczości 15 megapikseli. Układ ten umożliwia rejestrację obrazu w wysokiej rozdzielczości (3840 x 1920) i to w promieniu 360 stopni. Urządzenie pozwala także na uzyskanie nieruchomych obrazów o rozdzielczości aż 30 megapikseli. 

Do Gear 360 dołączany jest wygodny w obsłudze statyw w postaci trójnogu - który po złożeniu posłuży nam za uchwyt, dzięki niemu kamera będzie również solidnie stać na podłożu.

Gear 360 jest kompatybilny z wybranymi smartfonami Samsung, w tym z Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge oraz Galaxy S6+, Note 5, Galaxy S6 edge i Galaxy S6. Kamera Gear 360 będzie dostępna od II kwartału 2016 roku.

blog comments powered by Disqus
Kamera Samsung Gear 360 - Dzięki Niej, Nic Cię Już Nie Ominie!