PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Flagowce LG - LG V30 vs LG G7 ThinQ

Telewizory linii INFINIA - świat na wyciągnięcie ręki

Szybki spis treści
Telewizory linii INFINIA - świat na wyciągnięcie ręki

Telewizory jeszcze nigdy nie były tak multimedialne! Dzięki zastosowaniu łączności WiFi i DLNA oraz funkcji NetCast Entertainment Access, użytkownicy nowych telewizorów LG linii INFINIA mają świat cyfrowej rozrywki na wyciągnięcie ręki.

Telewizory linii INFINIA są krokiem milowym w drodze do pełnego zastąpienia funkcji komputera jako domowego centrum rozrywki. Nie trzeba już włączać komputera, aby obejrzeć albumy ze zdjęciami z wakacji zgromadzone na Google Picasa, zapoznać się z trailerami filmów dostępnymi w serwisie YouTube czy sprawdzić pogodę na AccuWeather. Nowe telewizory LG z bezprzewodowym dostępem do sieci pozwalają na wielkim ekranie dzielić się wspomnieniami ze znajomymi, czy siedząc na sofie w salonie, oglądać najlepsze wideoklipy z całego świata.

Telewizory linii INFINIA

Jak wskazały preferencje konsumenckie, dostęp do Internetu jest jedną z najbardziej pożądanych cech nowych telewizorów. Wyposażone w łączność bezprzewodową WiFi i funkcję NetCast modele z linii INFINIA znakomicie odpowiadają na tę potrzebę, umożliwiając połączenie z wybranymi serwisami WWW. Wystarczy jedynie adapter WiFi podłączony do portu USB, aby cyfrowe zasoby zarówno z domowej sieci, jak i całego świata znalazły się w zasięgu… Twojego pilota.

Multi możliwości

Jeszcze do niedawna zintegrowanie wszystkich urządzeń elektronicznych znajdujących się w domu pozostawało w sferze marzeń. Dziś, dzięki łączności DLNA (Digital Living Network Alliance), na ekranie telewizora LG można oglądać zdjęcia i filmy zgromadzone na zewnętrznych dyskach czy sięgać po ulubione nagrania bez konieczności podłączania do niego dodatkowych urządzeń. Transmisja nieskompresowanego sygnału poprzez sieć DLNA zapewni szybki i wygodny dostęp do domowych bibliotek multimedialnych w najlepszej jakości. LG wie dobrze, że łączność bezprzewodowa to jeden z największych atutów nowoczesnej elektroniki, stąd większość telewizorów HD i odtwarzaczy Blu-ray LG umożliwia strumieniową transmisję danych.

Telewizory linii INFINIA

blog comments powered by Disqus
Telewizory linii INFINIA - świat na wyciągnięcie ręki