PODPOWIEDZI:

Czy HTC 10 Zmiecie Konkurencję?

Czy HTC 10 Zmiecie Konkurencję?

Jak się okazuje, nie powiedziano na temat nowego urządzenia tajwańskiego producenta ostatniego słowa. Kilka chwil temu świat obiegły kolejne informacje dotyczące tego niezwykłego modelu. Nie jest wykluczone, jakoby HTC 10 nie mogło prześcignąć nawet koreańskiego Samsunga! Zapraszam do lektury!

Przyszłość HTC stoi pod dużym znakiem zapytania. Jego pozycja finansowa chwieje się, niczym kolos na glinianych nogach! Wysnuwano już wiele propozycji mających na celu podniesienie firmy z tego finansowego padołu. Nie wiele się na to zdało, więc najnowszy flagowiec jak i gogle VR mogą spokojnie nosić miano ostatniej deski ratunku HTC. Dla pogłębienia naszej świadomości o modelu HTC 10, zerknijmy na specyfikację tego urządzenia:


 

 • Ekran: 5.1 cala AMOLED (Gorilla Glass 4)

 • Rozdzielczość: 2560x1440

 • Procesor:Snapdragon 820

 • GPU:Adreno 530

 • RAM:4 GB

 • ROM:32 GB

 • Slot na kartę MicroSD:Tak, do 200 GB

 • Akumulator:brak danych

 • Aparaty:5 mpx - front, 12 mpx (Ultra - Pixel) - główny

 • OS:Android 6.0.1. Marshmallow

 • Premiera: 12.04.2016

 • CENA:nieznanaDzięki zaczerpniętym z sieci informacjom wiemy, że premiera HTC 10 ma nastąpić 19 - ego kwietnia. Zatem, dzieli nas niemalże miesiąc czasu od oficjalnej prezentacjinowego flagowca HTC. Najbardziej zniecierpliwieni mogą już zacząć nerwowo przebierać nogami, ponieważ termin został przesunięty (co dziwne) do tyłu o cały tydzień! Tak, wg najświeższych ustaleń Event poświęcony HTC 10 odbędzie się 12 - ego kwietnia!  
 

Wielu z nas wyczekuje z zapartym tchem nowej słuchawki HTC, ale ta liczba mogłaby się co najmniej podwoić po informacji o technicznej wyższości nowej słuchawki od całej konkurencji! Bowiem, w wielkim świecie zwanym potocznie internetem pojawiło się intrygujące zdjęcie rzekomego HTC 10 i ogólnego wyniku benchmarku AnTuTu! Po przyjrzeniu się grafice jasne jest, że testowany model znajduje się na pierwszym miejscu smartfonów w ogólnoświatowym rankingu!  Tajemniczą komórkę dzieli od lidera rankingu niemalże 20 tys. punktów! Zaś od osławionego już Samsunga Galaxy S7 Edge już ponad 20 tys. pkt! 

Mając do czynienia z tego typu materiałami należy podchodzić do nich z pewną dozą rezerwy. Przecież niejednokrotnie plotki okazywały się totalnym oszustwem, który jedyne co zrobił, to wzbudził pewnego rodzaju rozczarowanie. Tak jednak być nie powinno. Jeśli jednak wspomniana przeze mnie plotka sprawdzi się, wówczas HTC 10 okaże się murowanym czarnym koniem tegorocznych flagowców! Coś jednak jest na rzeczy, gdyż na oficjalnym facebookowym profilu HTC, zamieszczono wpis zatytułowany “Nadchodzi nowe. Nadchodzi BOOM. Usłyszysz”. Krótkiemu sloganowi reklamowemu przyświeca dziwna grafika z napisem “Audio” w tle. Czyżby nowy HTC miał nas zaskoczyć pod względem wrażeń dźwiękowych? Kto wie, może szykuje się nam prawdziwa gratka dla audiofilów?

Przyznacie, że zapowiada się na prawdę świetne wydarzenie z flagowym HTC w roli głównej. Jeśli wierzyć tym wszystkim plotkom, wtedy z pewnością słuchawka sprzeda się w gigantycznej liczbie egzemplarzy! Jednak nie wszystko jest taki piękne jak nam się wydaje, zatem pozostaje nam poczekać i podejść z nieco chłodniejszym nastawieniem do tematu. Co prawda, nadzieja na finalne odkucie się z finansowego dołka przez Tajwańczyków pozostaje. Czy tak się stanie? Jak myślicie? Czy mocno wierzycie tym pogłoskom? Jakie jest Wasze zdanie na temat HTC 10? Koniecznie wypowiedzcie się w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
Czy HTC 10 Zmiecie Konkurencję?