PODPOWIEDZI:

Lenovo ideacentre Y900 - Komputer do Gier i Streamingu

Lenovo ideacentre Y900 - Komputer do Gier i Streamingu

Firma Lenovo znów zaskakuje wydajnym sprzętem dla graczy. Tym razem chodzi jednak o kompletny zestaw komputerowy o bardzo wysokiej wydajności. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym newsie.

Lenovo ideacentre Y900 to gotowy zestaw komputerowy, który powinien zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających graczy, a także streamerów.

Sprawdź cenę tego sprzętu!

Sprzęt dostępny jest w bardzo mocnych konfiguracjach. Obejmują one procesory Intel Quad Core, karty graficzne do modelu NVIDIA GeForce GTX980 4GB czy do 64 GB pamięci RAM DDR4.

Najwydajniejsze konfiguracje nie tylko zapewnią najwyższe detale w najnowszych grach, ale także sprawdzą się w streamingu czy korzystaniu z grafiki 3D czy jakości 4K.

Świetne wrażenie robi także futurystycznie wyglądająca obudowana komputera Lenovo ideacentre Y900. Jej design to jedno, ale prawdziwą zaletą jest pojemność na poziomie 34 l! Skutkuje to efektywnym systemem wentylacji i szerokimi możliwościami w przyszłej modernizacji zestawu. Filtry przeciwpyłowe, przednie wentylatory z opcją demontażu, system organizacji kabli to kolejne atuty tej konstrukcji.

Dużą swobodę mamy w wyborze nośników danych. Są konfiguracje z dyskami twardymi o pojemności do 2 TB SSHD lub 256 SSD. Bez jakichkolwiek narzędzi możemy zamontować do 4 dysków.

To jeszcze nie koniec zalet omawianego sprzętu. Mamy tu przecież wszystkie najważniejsze złącza typu USB 2,0 i 3.0, czytnik kart pamięci 7w1, a także wyjścia wideo 1 HDMI / 1 VGA / 1 DVI, Giga LAN, 6 x audio i jeden port PS/2. Wisienką na torcie jest dwuzakresowy standard WiFi 802.11 a/c, Bluetooth 2 x 2 (M.2) oraz gniazdo Giga LAN.

A co z systemem operacyjnym? Na pokładzie znajdziemy Windowsa 10 z pakietem narzędzi od Lenovo. Pewnie myślicie, że cena tego komputera jest kosmiczna... Otóż, niekoniecznie. Ceny zaczynają się już od 3999 zł, a dostępnych konfiguracji jest sporo.

blog comments powered by Disqus
Lenovo ideacentre Y900 - Komputer do Gier i Streamingu