PODPOWIEDZI:

Garść Informacji o Samsungu Galaxy Note 6!

Garść Informacji o Samsungu Galaxy Note 6!

W tym roku doczekaliśmy się premiery nowego modelu z rodziny “Galaxy S”, zatem czas nadszedł by w ofercie pojawił się także następca Samsunga Galaxy Note 5! Są już ku temu liczne przesłanki, które zdradzają coraz to nowe informacje odnośnie możliwej specyfikacji najnowszego Note’a. Bardzo prawdopodobne jest, iż smartfon ten będzie wydajniejszy od S7!

Seria Galaxy Note cieszy się wyjątkowo dużą popularnością wśród konsumentów technologii mobilnej. Najbardziej spopularyzowany jest on wśród osób powiązanych ściśle z biznesem, dlatego nie na darmo jest on w głównej mierze przypisywany tej właśnie grupie odbiorców. Aby zaspokoić wyszukane wymagania dotyczące urządzenia, producent musi postarać się o bardzo dobrą specyfikację by ta sprostała wymaganiom stawianym przez klientów. Dlatego nie wykluczone, że Galaxy Note 6 prześcignie w wyścigu o najszybszy sprzęt, Samsunga Galaxy S7! 

Co wiemy na obecną chwilę o Samsungu Galaxy Note 6? Najprawdopodobniej będzie miał on ekran o przekątnej 5.77 cala o rozdzielczości QHD. Ekran zostanie stworzony naturalnie w technologii Super AMOLED. Sercem urządzenia stanie się Qualcomm Snapdragon 823(2x2.⅔.6 GHz oraz 2x2.0 GHz), wsparty układem graficznym Adrenio 530. Ponadto, smartfon będzie wyposażony w aż 8 GB RAM-u! Nie wiadomo tylko ile pamięci wewnętrznej otrzymają użytkownicy Note’a 6, ale na pewno będą mogli tę pamięć rozszerzyć przy pomocy karty microSD! 

Plotki głoszą, jakoby Samsung Galaxy Note 6 miał zostać wyposażony w futurystycznym jeszcze, USB typu C! Dzięki temu rozwiązaniu, nie będziemy musieli już się martwić o błędne wpinanie kabla do portu USB. Jeśli chodzi o multimedia, źródła przewidują pojawienie się dwóch aparatów (główny i frontowy) o rozdzielczościach 5 oraz 12 mpix. Przy czym główny aparat zostanie wzbogacony o funkcję autofokusu na podczerwień! Zaś cała matryca zostanie wyprodukowana w technologii Dual Pixel. Smartfon zostanie również wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh oraz system Android w wersji 6.0 Marshmallow.W przypadku systemu operacyjnego, krążą pogłoski jakoby Samsung miał zainstalować w nowym Galaxy Note 6, Androida w wersji “N”! Obecnie trwają jeszcze prace nad najnowszym “robocikiem” i nieprędko zostanie on oficjalnie zaprezentowany! Istnieje jednak możliwość pojawienia się “N-ki” pod koniec roku i to właśnie do końca roku mamy poznać następcę modelu Note 5! Dwie pieczenie na jednym ogniu? Świeży smartfon z najnowszym systemem na rynku? Brzmi nader interesująco! Co o tym sądzicie? Czekacie na najnowszego Note’a z wytęsknieniem? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
Garść Informacji o Samsungu Galaxy Note 6!