PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy C5 Pozuje do Zdjęć!

Samsung Galaxy C5 Pozuje do Zdjęć!

Ponad dwa tygodnie temu w sieci pojawiła się wzmianka dotycząca rychłego pojawienia się nowej serii z rodziny Galaxy. Modele te wyróżniają się średniej jakości podzespołami bazowymi oraz przeznaczeniem na rynek Chiński. Na dzień dzisiejszy będzie można powiedzieć nieco więcej na temat wspomnianego modelu, ponieważ do sieci wyciekły pierwsze nieoficjalne zdjęcia urządzenia!

Zarówno do tego konkretnego modelu jak i całej reszty z tej gamy, podchodzą w dość sceptyczny sposób. Rynek mobilny Państwa Środka jest przesycony swoimi rodzimymi urządzeniami, zatem szansę na osiągniecie sukcesu w najmniejszym stopniu jest… nikłe. Samsung postanowił pójść w zaparte i odrębną część smartfonów dedykować w głównej mierze temu rynkowi. Na początek będą to trzy modele: C3, C5 oraz C7. Co nieco o nich powiedziałem w poprzednim materiale, więc dziś skupimy się na konkretnym modelu, a mianowicie C5.


Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające Samsunga Galaxy C5. Dzięki temu może nakreślić nam się obraz pozostałych słuchawek, mając obraz takich “rodzin” jak Galaxy Alpha, Galaxy J czy Galaxy E! Co dziwi w tym przypadku, to brak charakterystycznych elementów plecków dla typowych Samsungów! Jedyne co widzimy, to łatwe do skojarzenia elementy znane nam z telefonów od HTC! Pozostaje zamienić logo Koreańczyków na HTC i Tajwańczycy mogą śmiało udostępniać w sprzedaży nowy smartfon! ;)


 

Głęboko zastanawiam się czy Samsung nie posunął się za daleko?! Tylna ścianka Galaxy C5 do bólu przypomina nam smartfon HTC. Może to celowy zabieg? Przecież Chińczycy lubują się upodabnianiu swoich urządzeń do “zachodniej” konkurencji, zatem ten zabieg ma na celu wsiąknięcia w rynek Chiński? Nie wykluczałbym takowej możliwości. Kończące te dywagacje, pragnę wspomnieć w kilku zdaniach na temat specyfikacji C5. Smartfon zostanie wyposażony w ekran o rozmiarze 5.2 cala i rozdzielczości Full HD, Nie zabraknie także miejsca dla Snapdragona 615, 4 GB RAM-u oraz systemu Android w wersji 6.0.1 Marshmallow.Specyfikacja ta jest stosunkowo szczątkowa, ale z racji braku jakichkolwiek innych informacji, lepsze takie dane niż żadne! Pragnę poinformować Was, że jeszcze  w tym miesiącu Samsung oficjalnie zaprezentuje wszystkie smartfony z tej linii. Czy trafią one do Europy? W obecnym momencie jest to bardzo wątpliwe, ale jak doświadczenie pokazuje, nawet najbardziej uparci giganci potrafią ulec przed falą próśb! Wg mej całkowicie subiektywnej opinii, cała ta seria nie miałaby racji bytu na starym kontynencie! Rynek nasz jest pełen w tego typu urządzenia, a one cieszą się i tak średnim powodzeniem. Z biegiem lat, klienci wymagają więcej od swoich smartfonów, stąd też większe zainteresowanie urządzeniami z segmentu premium! Jednak ciekawi mnie Wasze zdanie! Swoja opinię pozostawicie w komentarzach poniżej! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy C5 Pozuje do Zdjęć!