PODPOWIEDZI:

Pierwszy SUV Skody Prosto z Genewskich Targów

Pierwszy SUV Skody Prosto z Genewskich Targów

Jeżeli interesujecie się motoryzacją, a dodatkowo podobają Wam się pojazdy typu SUV, to koniecznie zajrzyjcie do poniższego newsa. Mowa w nim o Skodzie VisionS, która z pewnością robi wrażenie.

Stoisko Skody znów było bardzo interesujące, jeżeli chodzi o kolejny genewski salon samochodowy. Nie chodzi tu jedynie o piękne hostessy, ale przede wszystkim o znakomity samochód.

Gwiazdą stał się bowiem niesamowity model VisionS, który jest praktycznie pierwszym SUV-em Skody. Auto będzie dostępne nawet w 7-osobowej wersji.

Skodzie udało się stworzyć pojazd w zasadzie kompletny, bardzo nowoczesny, ale przede wszystkim wyglądający jak prawdziwe dzieło sztuki. Spore rozmiary pojazdu łączą się z niezwykłą subtelnością i lekkością, dzięki skutecznemu połączeniu każdych linii i powierzchni.

Rankingi najlepszych nawigacji GPS!

Co z wnętrzem? Jest równie fenomenalne. Emanuje luksusem i elegancją. Nie ma tu miejsca na niepraktyczne czy tandetne rozwiązania, wszystko wydaje się być bardzo przemyślane.

Oczywiście jest to prototyp, ale auto na pewno będzie produkowane. Jeżeli wersja sprzedażowa nie zatraci tego, co pokazał prototyp z genewskich targów, to rynek wzbogaci się o nietuzinkowego SUV-a o wielu zaletach.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy SUV Skody Prosto z Genewskich Targów