PODPOWIEDZI:

BECKER Connect - Innowacyjna Usługa w Nawigacjach Becker

BECKER Connect - Innowacyjna Usługa w Nawigacjach Becker

Aktualizowanie map w nawigacjach wcale nie musi odbywać się w domu za pośrednictwem PC. Firma BECKER ma na to zupełnie inny sposób, a konkretniej rozwiązanie BECKER Connect, o którym przeczytacie w poniższym newsie.

BECKER Connect  to bardzo ciekawe, wręcz innowacyjne rozwiązanie, które korzysta z bezprzewodowej łączności Wi-Fi. O co konkretnie chodzi? Wystarczy udostępnić sieć Wi-Fi (np. za pomocą urządzenia mobilnego) i wszelkie aktualizacje nawigacji GPS odbywają się nawet w trakcie jazdy.

Dzięki temu mamy błyskawiczny dostęp do najświeższych danych adresowych, a także aktualnych informacji o korkach. Warto zaznaczyć, że dane aktualizowane są na bieżąco bez żadnych opłat.

Jest to ogromny plus dla kierowców, że wszystkie mapy, bazy adresów miejsc POI, lokalizacje fotoradarów, a także dodatkowe usługi udostępniane są w trybie on-line.

Ranking polecanych nawigacji GPS

Komputer i dedykowane oprogramowanie do aktualizacji map i innych danych jest tu zastąpione wbudowanym w nawigację menadżerem pobierania.

BECKER Connect dostępny jest w nowych zestawach nawigacyjnych BECKER active.5sl UE oraz BECKER active.7sl UE. Obejmują one mapy aż 46 krajów z Europy.

blog comments powered by Disqus
BECKER Connect - Innowacyjna Usługa w Nawigacjach Becker