PODPOWIEDZI:

GEFORCE CUP, Czyli E-Sportowe Emocje z Gry CS:GO

GEFORCE CUP, Czyli E-Sportowe Emocje z Gry CS:GO

GEFORCE CUP to wielki turniej e-sportowy organizowany przez nvidię, którego pula nagród przekracza 32 tysiące złotych. Chcesz zgarnąć pokaźne nagrody i zmierzyć się z najlepszymi polskimi zespołami? Jeżeli tak, to przeczytaj poniższego newsa.

GEFORCE CUP to turniej z łączną pulą nagród wynoszącą aż 32 tysiące złotych. Rozgrywki toczyć się będą w popularnej grze Counter-Strike: Global Offensive.

Gdzie Wygrywać Skiny CS:GO? TOP 7 Stron ze Skinami

Pierwszą fazą GEFORCE CUP będą cztery turnieje kwalifikacyjne. Wyłonią one cztery ekipy, które w finałowym konkursie zmierzą się z uznanymi polskimi zespołami - Lounge Gaming, noMERCY, PRiDE oraz Team AGG.

Start imprezy już od jutra, a zapisy odbywają się pod tym linkiem. Kluczowe etapy każdego z turniejów kwalifikacyjnych będą transmitowane na Twitchu nVidii. Ich komentatorzy to Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Paweł ‘saju’ Pawelczak (duet INETKOX). Jeżeli chodzi o finałowy turniej, komentatorem będzie nie kto inny, jak znany i lubiany Piotr ‘izak’ Skowyrski.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Warto jeszcze wspomnieć, że półfinały i finał będą rozgrywane podczas wydarzenia ESPORT NOW 2016, odbywającej się 28 i 29 maja 2016 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Zapowiada się bardzo ciekawie.

blog comments powered by Disqus
GEFORCE CUP, Czyli E-Sportowe Emocje z Gry CS:GO