PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Epson Digital Label Press - drukarka etykiet

Epson Digital Label Press - drukarka etykiet

Podczas targów IPEX 2010 odbędzie się światowa premiera cyfrowej drukarki do etykiet, pod nazwą Digital Label Press. Urządzenie to używa uznanej technologii atramentowej Epson Micro Piezo i jest przeznaczone dla firm, które chcą ekonomicznie drukować krótkie serie etykiet wysokiej jakości.


Epson Digital Press

Drukarka zapewnia płynne gradacje i doskonałą jakość barw na szerokiej gamie nośników, takich jak standardowe arkusze etykiet półbłyszczących, foliowych i matowych o grubości do 320 mikronów oraz rolki o szerokości od 80 do 330 mm.

Digital Label Press drukuje z szybkością do 5 metrów na minutę i wykorzystuje ulepszony, sześciokolorowy system atramentów pigmentowych firmy Epson, aby reprodukować kolory z nadzwyczajną dokładnością.

Epson Stylus

Potwierdzając swoją wysoką pozycję na rynku wielkoformatowego druku różnego rodzaju grafiki, Epson zademonstruje też drukarkę Epson Stylus Pro GS6000, która wykorzystuje w 100 procentach ekologiczne tusze. Ta 64-calowa, wielkoformatowa drukarka z zestawem atramentów UltraChrome GS zapewnia bardzo szeroką gamę kolorów w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Zestaw atramentów umożliwia produkcję atrakcyjnych, doskonałych jakościowo i trwałych wydruków, dzięki którym drukarnie, zakłady reprograficzne i wytwórcy grafik reklamowych mogą drukować materiały wyższej jakości, na przykład grafikę lotniskową i wystawową.

Targi IPEX odbędą się w dniach 18-25 maja 2010 r. Produkty firmy Epson będą dostępne w hali 10, stoisko C260, NEC, Birmingham.

blog comments powered by Disqus
Epson Digital Label Press - drukarka etykiet
Autor: Jacek Furtak