PODPOWIEDZI:

Modularne komputery Christine od Razera zmienią spojrzenie na gaming!

Modularne komputery Christine od Razera zmienią spojrzenie na gaming!

Pod nazwą Project Christine kryje się zupełnie nowe spojrzenie na komputer stacjonarny dla gracza. Modułowy Pecet będzie wydajną i potężna maszyną, którą każdy użytkownik będzie w stanie modyfikować samemu!

Tradycyjne komputery PC obecnie są bardzo wydajne, jednak do wymiany niektórych komponentów konieczna jest pewna wiedza i umiejętności. Idea komputera osobistego więc w pełni nie została spełniona, firma Razer podsuwa nam rozwiązanie w postaci projektu Christine.

Christine

» Podkładki Razera zawsze dają radę!

Christine to w pełni modularny komputer osobisty, składamy go z gotowych komponentów. Nie potrzeba specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności aby samemu zaprojektować i zmontować gamingowego potwora.

Komponenty działać mają w oparciu o PCI-Express, architektura ta pozwoli na automatyczne wykrywanie nowych modułów.

Absolutne plug and play a także obsługa różnych systemów operacyjnych to kolejne zalety Christine. Modularny komputer pozwalać ma nawet na poczwórne SLI, dyski SSD, czy łączenie dysków RAID.

Christine

Komputery Christine mają posiadać system chłodzenia cieczą. Dzięki temu będą bardzo ciche. Natomiast wbudowany ekran dotykowy pozwoli w pełni kontrolować modułu i nimi zarządzać.

„Project Christine to nowy koncept, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie patrzą na klasyczne komputery PC. To pierwszy na świecie system gamingowy, który zawsze dotrzyma kroku postępom technologicznym i sprawi, że gracze już nigdy nie będą musieli wydawać pieniędzy na nowy kompletny komputer gamingowy.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

„Mamy doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych i odważnych projektów i we wprowadzaniu ich na rynek i mogę powiedzieć, że Project Christine to nowa wizja przyszłego rozwoju.”

Najważniejsze cechy Christine:

 W pełni modularna konstrukcja

 Architektura PCI-Express

 Fabrycznie podkręcone komponenty

 Samodzielne moduły z aktywnym chłodzeniem cieczą i wyciszoną konstrukcją

 Obsługa quad-SLI

 Kompatybilność z SSD + RAID 5 HDD

 Dotykowy ekran LED

blog comments powered by Disqus
Modularne komputery Christine od Razera zmienią spojrzenie na gaming!