PODPOWIEDZI:

Razer Goliathus - Podkładki dla Graczy [RECENZJA]

Goliathus od firmy Razer to wysokiej jakości podkładki pod mysz komputerową, skierowane do prawdziwych graczy. Dostępne są w dwóch wersjach - Speed oraz Control, różniących się powierzchnią ślizgową. Występują aż w 4 rozmiarach, dlatego każdy znajdzie odpowiednią dla siebie! Zapraszamy na recenzję.

Razer Goliathus

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Jakość wykonania!
  • Cztery rozmiary do wyboru
  • Wersja Speed lub Control
  • Świetnie trzymają się blatu
WADY
  • Jednak swoje kosztują

Razer Goliathus to miękkie podkładki. Oznacza to, że wykonane są z tkaniny i są elastyczne. Nie ma żadnego problemu aby taką podkładkę zwinąć w rulon i zabrać ze sobą na turniej gier komputerowych lub w podróż.

Razer Goliathus

Jak ważna jest dobra podkładka pod mysz wie każdy zawodowy gracz, nawet przeciętny użytkownik doceni właściwości Goliathusa. Podkładek Goliathus otrzymaliśmy dwa rodzaje.

Razer Goliathus

  • Speed - ta podkładka cechuje się gładką powierzchnią. Zapewnia przez to dużą prędkość przemieszczającej się po niej myszki. Bez wątpienia przyda się w szybkich grach, szczególnie strzelankach sieciowych, takich jak Battlefield 3 lub Counter Strike. Podkładka jest miękka, przez co komfort spoczywającej na niej dłoni jest duży. Gumowa warstwa spodnia podkładka zapewnia niesamowitą przyczepność do blatu biurka i nawet podczas dynamicznej gry nie ma szans, aby podkładka Goliathus przesuwała się po blacie. Należy też wspomnieć o logo Razer Goliathus oraz wielkim, zielonym logo firmowym które nadają obu wersjom podkładka niesamowitego wyglądu.

  • Control - główna różnica w stosunku do Speed, to chropowata powierzchnia. Podkładka jest fakturowana, dzięki czemu nasza mysz napotyka wyraźny opór. Pozwala to uzyskać maksimum precyzji w grach a także podczas prac wymagających dokładnego operowania myszką. Przyda się na pewno podczas pracy z programami graficznymi i do edycji filmów. Idealna będzie do spokojniejszych gier, które nie wymagają aż tak szybkich ruchów, gry przygodowe, strategiczne lub cRPG to gatunki dla których ta podkładka jest stworzona.

Podkładka Goliathus występuje w aż czterech rozmiarach:

Mała
Szerokość: 270mm / 10.63”
Długość: 215mm / 8.46”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Standardowa
Szerokość: 355mm / 13.98”
Długość: 254mm / 10”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Duża
Szerokość: 444mm / 17.48”
Długość: 355mm / 13.98”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Roszerzona
Szerokość: 920mm / 36.22”
Długość: 294mm / 11.57”
Wysokość: 4mm / 0.16”
 

Razer Goliathus

Obie podkładki radzą sobie z każdą myszką, bez względu na wartość DPI. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Każdy znajdzie rozmiar i rodzaj powierzchni najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Ja jestem zdecydowanie fanem miękkich podkładek, i Goliathus Control w wersji Standard najbardziej przypadł mi do gustu. Jest to jedna z najlepszych podkładek jakie było mi dane testować. Jeśli więc rozglądacie się za porządną, miękką podkładką polecam serię Razer Goliathus.

Rankingi podkładek dla graczy >>>

Razer Goliathus

blog comments powered by Disqus
Razer Goliathus - Podkładki dla Graczy [RECENZJA]