PODPOWIEDZI:

Cm Storm Power-RX - podkładka dla twardzieli

Dobra myszka bez odpowiedniej podkładki nie jest wiele warta. Firma CM Storm w ofercie posiada dobrze wykonaną podkładkę hybrydową. Przyda się szczególnie graczom wymagającym ogromnej powierzchni roboczej. Zapraszamy na recenzję.

CM Storm Power RX

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Solidnie wykonana
  • Duża powierzchnia
  • Dobra przyczepność do podłoża
WADY
  • Dość droga


 

Wstęp


 

Firmę Cm Storm poznaliśmy już z ciekawych akcesoriów gamingowych. Seria Aluminium zrobiła na mnie dobre wrażenie. Ostatnio miałem okazję przetestować także podkładkę tego producenta, jedną z trzech dostępnych w ofercie. Power RX to duża podkładka o miękkiej, hybrydowej powierzchni.

Power RX


 

Wymiary


 

Power RX to naprawdę duża powierzchnia, podkładka ma 450 mm szerokości i 350 mm wysokości. W górnej części znajduje się także logo Cm Storm.

Ranking podkładek pod myszkę >>>

Przy grubości 2,5 mm ta gumowa podkładka zapewnia dobry komfort dla dłoni.

Cm Storm Power-RX


 

Technologia


 

Podkładka wykonana jest w mieszanki gumy, jeśli chodzi o powierzchnię górną. Łączy w sobie cechy podkładki typu speed oraz control, zapewniając dużą szybkość prowadzenia myszki i ogromną dokładność sensora. Włókna na powierzchni są upakowane bardzo gęsto, dodatkowo boki podkładki są zaokrąglone, a obszycie skierowane ku dołowi.

Dzięki temu podkładka jest solidnie wykonana i trwała.

Spód podkładki jest czerwony, wykonany z silikony. Zapewnia ona niesamowitą przyczepność do podłoża. Podkładka jest nie do ruszenia.

Warto dodać, iż jest całkowicie wodoodporna.

Cm Storm Power-RX

» Cm Storm Quick Fire Ultimate - czyżby najlepsza klawiatura mechaniczna na rynku?


 

Przeznaczenie


 

Podkładka Power RX to świetny wybór dla osób szukających dużej powierzchni roboczej i nieskrępowanych ruchów myszki w każdą stronę.

Doskonale współpracuje tak z myszkami optycznymi, jak i laserowymi.

Cm Storm Power-RX


 

Podsumowanie


 

Testy CM Storm Power RX tylko potwierdzają jak ważna jest dobra podkładka pod myszkę. Mimo dość wysokiej ceny Power RX to świetny wybór, jeśli szukamy podkładki solidnie wykonanej i dużej. Sprawdzi się podczas dynamicznych i szybkich gier, takich jak FPSy, wielbiciele gatunki MMORPG także powinni być zadowoleni z użytkowania Power RX.

blog comments powered by Disqus
Cm Storm Power-RX - podkładka dla twardzieli