PODPOWIEDZI:

Rival, Gandiva, Volos - Zapraszamy na porównanie trzech topowych myszek dla graczy!

Trzy najnowsze myszki znanych producentów. Tesoro Gandiva, Thermaltae Volos, oraz Steelseries Rival. Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Porównaliśmy dla Was wszystkie 3 modele!

Thermaltake eSports Volos

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Wybitne sensory myszek
 • Różnorodność
 • Każdy znajdzie coś dla siebie
WADY

  Wybór myszki dla graczy nigdy nie jest prosty, na rynku mamy obecnie dziesiątki, a może nawet setki konstrukcji. Nie każda myszka jest warta swojej ceny, dlatego trzeba wiedzieć co kupić, aby się nie rozczarować. Od tego są Videotesty.pl, dla portalu przetestowałem 3 najnowsze myszki dla graczy.

  Szczegółowych informacji dowiecie się z filmu, a teraz kilka zdań o uczestnikach porównania.

  Jakich myszek używają najlepsi gracze CS:GO? >>>

  SteelSeries Rival

  Długo oczekiwana myszka, wyposażona w precyzyjny sensor optyczny, o DPI wynoszącym aż 6500.

  Rival

  Opatentowane przełączniki Steelseriesa zapewnić mają aż 10 milionów kliknięć żywotności przycisków. Myszka jest bardzo wygodna, lekko wyprofilowana pod gracza praworęcznego. Pokryta jest przyjemnym materiałem, zmniejszającym potliwość dłoni. Boki są gumowane dla pewnego chwytu. Przyciski działają cicho i lekko, co się bardzo ceni, mysz ma także bardzo dobrą rolkę

  Rival

  Myszka posiada znakomite ślizgacze i podświetlenie, rolka i znaczek Steelseriesa emitują światło w 16,8 mln kolorów. Konfigurujemy je niezależnie poprzez Steelseries Engine 3, także ustawienia myszki, programowanie klawiszy i wartość DPI. Kolejną innowacją jest gumowy tag, umieszczony z tyłu myszki, można go wyjąć i zastąpić nawet własnym. Co jest na minus? Mi do ideału zabrakło kabla w oplocie ;)  Rival był recenzowany także dla portalu Videotesty.pl, w osobnym materiale. Tam znajdziecie dużo ciekawych informacji o myszce. 
   
   

  TT eSPORTS by Thermaltake Volos

  Volos to najnowsza myszka tego producenta, przeznaczona jest głównie do osób grających w gatunki wymagające użycia wielu przycisków, czyli gry MMORG, cRPG, MOBA.

  Myszka ta posiada aż 14 przycisków! Cztery z nich przypominają te umieszczone na padzie od Xboxa 360, wygląda to bardzo ciekawie, w praktyce sprawdza się rewelacyjnie.

  Volos

  Volos zalet ma bardzo wiele, przyjazne oprogramowanie, konfigurowalne podświetlenie, kabel w oplocie i aż 10 profili gracza. Do tego na pokładzie znajduje się potężny sensor Avago 9800, zapewniający DPI o wartości 8200.

  Baza myszek dla graczy >>>

  Volos

  Volos posiada także przełączniki wysokiej klasy, firmy Omron, do tego świetne ślizgacze oraz ciężarki. Osoby szukające myszki dużej, ciężkiej i wyposażonej w masę przycisków, a jednocześnie umożliwiającej dynamiczną grę nie będą Volosem zawiedzione!   


   

  Tesoro Gandiva

  Ostatni uczestnik naszego porównania to Tesoro Gandiva. Firma ma w swojej ofercie dopiero 3 myszki, każda z nich jest całkiem inna. Gandiva prezentuje najodważniejsze kształty, ciekawe podświetlenie a także bardzo dobre parametry techniczne.

  Gandiva

  Gandiva posiada sensor Avago 9800, DPI 8200, przełączniki Omrona, dedykowane tej myszy (30 milionów kliknięć!)

  Gandiva

  Kształt i podświetlenie Gandivy są także ciekawe, używa się jej całkiem nieźle, jednak odnosimy wrażenie że producent mógł się nieco lepiej postarać. Jednak bez wątpienia jak na chwilę obecną jest to najlepsza myszka w ofercie Tesoro.


  Więcej na temat myszki Gandiva przeczytacie w recenzji na naszym portalu.


   

  Mam nadzieję, iż to porównanie się Wam spodobało. Każda z tych trzech myszek jest wyjątkowa na swój sposób i zapewne znajdą wielu nabywców.

  Zapraszamy do dyskusji na naszym forum, która myszka Waszym zdaniem jest najlepsza.

  blog comments powered by Disqus
  Rival, Gandiva, Volos - Zapraszamy na porównanie trzech topowych myszek dla graczy!