PODPOWIEDZI:

Invicta i Megasoma 2 - podkładki Razera [PREZENTACJA]

Zapraszamy na recenzję dwóch kolejnych podkładek firmy Razer. Invicta to twarda, dwustronna podkładka z najwyższej półki jakościowej i cenowej. Megasoma 2 to hybrydowa podkładka silikonowa, zapewniająca doskonały kompromis pomiędzy podkładką miękką a twardą. Więcej szczegółów w recenzji.

Razer Invicta

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Uniwersalność
  • Wysoka jakość wykonania
  • Doskonała przyczepność
WADY
  • CENA

Zapraszamy na kolejną porcję podkładek pod myszkę od firmy Razer.
Tym razem testowaliśmy dwa modele:

  • Razer Invicta

Razer Invicta

Dwustronna podkładka o wymiarach:
Szerokość: 255 mm
Długość: 355 mm
Wysokość: 4.5mm
Waga podkładki to aż 700 g, baza podkładki wykonana jest z aluminium i posiada otworek, pozwalający łatwo wyjmować wewnętrzną część.
Od spodu Invicta posiada potężną powierzchnię antypoślizgową, zapobiegającemu przesuwaniu się podkładki po blacie.

Razer

Powierzchnia główna podkładki wykonana jest z twardego tworzywa. Podkładka od strony SPEED jest gładka i posiada jednolitą powierzchnię, po odwróceniu ukazuje się chropowata powierzchnia CONTROL.

Razer Invicta

Jakość wykonania podkładki jest bardzo wysoka, wydaje się być ona niezniszczalna. Świetnie współpracuje z myszkami laserowymi oraz optycznymi.

Razer Invicta

Podkładka Razer Invicta nie należy do najtańszych, jednak dla najbardziej wymagających graczy będzie to wybór odpowiedni. Znakomite trzymanie podłoża, dwie strony zapewniające szybkość lub kontrolę i solidna, aluminiowa tacka czynią z tej podkładki wyjątkowy produkt. 

  • Razer Megasoma 2

Megasoma 2

Megasoma 2 to podkładka dość nietypowa. Hybrydowa konstrukcja łączy w sobie wygodę użytkowania podkładki miękkiej z zaletami twardego i chropowatego podłoża.

Megasoma 2

Górna powierzchnia podkładki jest wykonana z tworzywa, dość twarda i chropowata. Mamy więc do czynienia z podkładką typu control, zapewniającą maksymalną precyzję sensora myszki. Powierzchnia wykonana jest tak, aby nie zbierały się na niej ładunki elektryczne. Spód podkładki w kolorze zielonym wykonany jest z miękkiego silikonu, dzięki temu spoczywająca dłoń zachowuje duży komfort użytkowania. Warstwa spodnia dodatkowo zapewnia świetne trzymanie podłoża.

Megasoma 2

Wymiary podkładki Megasoma 2 to:
szerokość: 230 mm
Długość: 350 mm
Wysokość: 2.3 mm
Waga: 250 g

Megasoma 2 to idealna propozycja dla graczy szukających kompromisu pomiędzy podkładką twardą i miękką. Dobra przyczepność do podłoża, powierzchnia typu control oraz antystatyczność to jej największe zalety.

blog comments powered by Disqus
Invicta i Megasoma 2 - podkładki Razera [PREZENTACJA]