PODPOWIEDZI:

Manticor i Destructor 2 - podkładki firmy Razer [PREZENTACJA]

Nasz wielki test podkładek pod mysz firmy Razer dobiega końca. Ostatnie dwie podkładki to aluminiowa konstrukcja o nazwie Manticor, zapewniająca niesamowicie gładką powierzchnię i maksymalną szybkość śledzenia sensora, natomiast Destructor 2 to twarda podkładka stworzona dla wymagających graczy. Zapraszamy do recenzji.

Razer Destructor 2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wysoka jakość wykonania
  • Świetna przyczepność
WADY
  • Cena

Razer Manticore to podkładka wykonana z jednego kawałka aluminium. Sprawia to, że jest niesamowicie gładka, dzięki czemu prędkość przemieszczania się promienia sensora jest zmaksymalizowana.

Manticor

Dzięki warstwie spodniej idealnie trzyma się podłoża i nie przesuwa sama po blacie biurka. Wymiary podkładki:

- Szerokość: 255 mm
- Długość: 355 mm
- Wysokość: 2.2 mm
- Waga: 373 g

Jeden z profesjonalnych graczy, Kurtis Lau zapytany o to co ceni z podkładce Razer Manticor odpowiedział: "Ultra gładka powierzchnia podkładki Razer Manticor pozwala mi osiągać najlepsze rezultaty, nawet w tak wymagających grach jak League of Legends. Jestem w stanie szybko zbliżyć się i zaatakować przeciwnika, zanim ten ma czas na zareagowanie."

Podkładka świetnie współpracuje z myszkami laserowymi, jak i optycznymi. Rozmiar podkładki jest uniwersalny, dzięki czemu zmieści się na każdym biurku.

ManticorRazer Destructor 2Destructor 2 to podkładka wykonana z tworzywa, posiadająca mikroskopijne wzory na swojej powierzchni. Dzięki temu zapewnia ona idealny kompromis pomiędzy szybkością a precyzją. W połączeniu z rozmiarami, pozwalającymi zmieścić się na każdym biurku nabiera cech podkładki prawdziwie uniwersalnej. Twarda powierzchnia idealnie współgra z myszkami laserowymi ale radzi sobie też z sensorem optycznym.

Destructor 2

Wymiary podkładki:

- Szerokość: 255 mm
- Długość: 355 mm
- Wysokość: 2.2 mm
- Waga: 166 g

Także podkładka Destructor 2 posiada świetny, antypoślizgowy spód. Uniemożliwia on niechciane przemieszczenia podkładki po blacie biurka.

Destructor 2
Podkładki pod myszkę Razera Manticor i Destructor 2 bez wątpienia są produktami skierowanymi dla najbardziej wymagających graczy. Cena może początkowo odstraszać, ale biorąc pod uwagę że otrzymujemy produkt z najwyższej jakości materiałów, praktycznie niezniszczalny, rekompensuje wydaną kwotę w dużej mierze.

blog comments powered by Disqus
Manticor i Destructor 2 - podkładki firmy Razer [PREZENTACJA]