PODPOWIEDZI:

SteelSeries QcK Heat Orange [RECENZJA]

SteelSeries QCK Heat Orange to średnich rozmiarów, miękka podkładka materiałowa. Dedykowana pod inne urządzenia z serii Heat Orange, jednak sprawdzi się w boju z dowolną myszką laserową lub optyczną. Zapraszamy na recenzję tej dobrej i niedrogiej podkładki dla graczy.

STEELSERIES QCK - HEAT ORANGE

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Świetna jakość materiału
  • Bardzo dobra powierzchnia antypośligowa
  • Wygląd
  • Atrakcyjna cena
WADY
  • Brak

Firma SteelSeries znana jest przede wszystkim z wysokiej klasy akcesoriów dla graczy, przede wszystkim są to: klawiatury, myszki oraz słuchawki. Producent jednak myśli także o peryferiach do tych urządzeń i ma w swojej ofercie wiele podkładek pod mysz. Są one różnej wielkości i grubości, a także dedykowane pod konkretną linię sprzętową.

Jednej z takich podkładek przyjrzymy się dziś.

SteelSeries QCK Heat Orange

Podkładki pod myszkę z serii QCK to bez wątpienia najbardziej popularne produkty w tej kategorii. Cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną.

Testowana przez nas podkładka SteelSeries QCK Heat Orange dedykowana jest do urządzeń z jednej z najnowszych serii, Heat Orange.

Na naszym portalu testowaliśmy już ostatnio rewelacyjne słuchawki SteelSeries Siberia V2 Heat Orange, a także zbliża się test myszki Sensei [RAW], również Heat Orange.

Wymienione wyżej urządzenia, wraz z recenzowaną tutaj podkładką stanowić mają komplet dla gracza.

SteelSeries QCK Heat Orange

Przejdźmy do podstawowych cech podkładki. Podkładka świetnie nadaję się tak do myszy optycznych, jak i laserowych. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, jest to podkładka miękka.

Zdobi ją duży emblemat serii Heat Orange, nadruk posiada niewielkie wypukłości, dzięki czemu podkładka zapewnia kompromis pomiędzy szybkością śledzenia powierzchni i precyzją.

W lewym, dolnym rogu umieszczono logo producenta.

Dzięki 2 mm grubości podkładka zapewnia odpowiedni komfort spoczywającej na niej dłoni.

Powierzchnia podkładki jest dość duże, wynosi 32 cm szerokości oraz 27 wysokości. Rozmiarowo jest to klasa średnia, dostępne są także sporo większe podkładki.

Jednak przy tych wymiarach podkładka umożliwia na wykonanie ruchu myszką w każdym kierunku. Zakres wykonywanych ruchów jest w zupełności wystarczających do szybkich gier, takich jak FPSy. Sprawdzi się także świetnie w grach sieciowych i na turniejach.

Należy też wspomnieć o świetnej warstwie antypoślizgowej, umieszczonej na spodzie podkładki. Dzięki specjalnej gumie podkładka na milimetr nie przemieści się po blacie biurka nawet podczas najbardziej dynamicznych wirtualnych batalii.

SteelSeries QCK Heat Orange

Za niewielką kwotę otrzymujemy podkładkę przetestowaną przez profesjonalnych graczy, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Świetne właściwości antypoślizgowe i ogniste kolory to jej kolejne zalety. Podkładka SteelSeries QcK Heat Orange godna jest polecenia tak amatorom gier jak i profesjonalnym graczom. Ode mnie produkt SteelSeriesa otrzymuje maksymalną ocenę 5/5. Polecam tą podkładkę każdemu fanowi gier komputerowych.

blog comments powered by Disqus
SteelSeries QcK Heat Orange [RECENZJA]