PODPOWIEDZI:

Roccat Sense Meteor Blue - podkładka pod mysz [RECENZJA]

Dla gracza dobra podkładka jest równie ważna jak dobra myszka. Jaka powinna być podkładka idealna? Duża, wykonana z wysokiej jakości materiału oraz musi dobrze trzymać się blatu. Proponujemy wam podkładkę firmy Roccat - Meteor Blue, o grubości 2 mm.

Roccat Sense Meteor Blue

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wysoka jakość
  • Duża powierzchnia
  • Świetna przyczepność
WADY
  • Dość droga

Na naszym portalu testujemy już od dawna myszki dla graczy. Jedne nas zaskakują, inne są zupełnie przeciętne. Jednak nawet najlepsza mysz nie pokaże pełnego potencjału, bez właściwej powierzchni ślizgowej. Idealną powierzchnię dla myszy ma zapewnić podkładka.

Jest ich wiele rodzajów, miękkie, twarde, materiałowe, aluminiowe, itd. Ceny i rozmiary są również różne, ale każdy gracz powinien się w odpowiednią podkładkę zaopatrzyć.

Jedną z nich przedstawimy dzisiaj. Jest to produkt firmy Roccat.

Roccat Sense Meteor Blue

Podkładka należy do serii Sense. Nazywa się Meteor Blue i ma grubość 2 mm. Dzięki czemu jest dość miękka, dłoń spoczywa na niej wygodnie.

Roccat Sense Meteor Blue

Jest dość duża, jej wymiary to 400 x 280 mm, dzięki czemu zakres ruchów myszką jest bardzo duży. Bez problemu powinna zmieścić się nawet na małych biurkach.

Jak sama nazwa mówi, podkładka przedstawia meteor rozpadający się w trakcie lotu. Widok dość apokaliptyczny, ale mi przypadł do gustu. Szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z innymi akcesoriami Roccata, posiadającymi niebieskie i czarne barwy.

Roccat Sense Meteor Blue

Dzięki technologii mikro kryształków powierzchnia myszki jest bardzo gładka.

Podkładka świetnie współgra tak z myszkami optycznymi, jak i laserowymi.

Roccat Sense Meteor Blue

Idealnie trzyma się podłoża, dzięki solidnej warstwie antypoślizgowej. Jest to bardzo ważna rzecz, podkładka podczas dynamicznych rozgrywek nie ma prawa się przesuwać po blacie.

Roccat Sense Meteor Blue


 

Roccat Sense Meteor Blue jest bardzo dobrą podkładką. Dużą, wygodną, o świetnej przyczepności. Nadaje się do myszek optycznych, jak i laserowych. Wygląda ładnie i wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Jeśli by się do czegoś przyczepić to do ceny. Mogłaby być odrobinkę tańsza. Mimo wszystko polecam ze swojej strony, szczególnie do kompletu z myszkami firmy Roccat.

blog comments powered by Disqus
Roccat Sense Meteor Blue - podkładka pod mysz [RECENZJA]