PODPOWIEDZI:

@TV Belkin w roli głównej

@TV Belkin w roli głównej

Tej jesieni w świetle fleszy błyszczy marka Belkin, która kolejny raz zaprezentowała innowacyjne urządzenie - @ TV, dzięki któremu ulubione programy czy filmy można oglądać w każdym miejscu na świecie. Wynalazek na miarę Oscara!

Pierwszy plan tej jesieni bezapelacyjnie należy do @ TV. Dlaczego? Rozbawi, zrelaksuje, wzruszy, wyedukuje i to w dowolnym miejscu globu. Dzięki nowatorskiemu produktowi amerykańskiej marki Belkin, już nie trzeba siedzieć w domu przed telewizorem i czekać na ukochany teleturniej czy mecz piłki nożnej. Teraz można zabrać go ze sobą na wakacje, do metra czy do kawiarni. Jak korzystać z „przenośnej” telewizji? @ TV jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Wystarczy podłączyć urządzenie do tunera telewizji kablowej lub satelitarnej, uruchomić zainstalowaną na smartfonie lub tablecie aplikację i cieszyć się swoją telewizją w dowolnym miejscu. W domu programy transmitowane są przez sieć Wi-Fi, natomiast na zewnątrz przez Wi-Fi, 3G lub 4G.

2

@ TV szturmem wkroczyła na scenę nowinek technologicznych, zamieniając urządzenie mobilne (iPhone, iPad, tablet Samsung czy laptop) także w niezwykły pilot do zdalnego sterowania. Dzięki Swipe Surf kolejne kanały są przełączane dotykowo. Ulubione programy można oglądać na żywo, ale także urządzenie pozwala na nagranie ich, a następnie obejrzenie bez łączenia się z Internetem. W skrócie, kanały sterowane są za pomocą aplikacji @ TV z dowolnego urządzenia przenośnego. Aplikacja @ TV działa na platformach Android i iOS dla tabletów i smartfonów oraz jest dostępna w AppStore i w Android Play Store.

@ TV marki Belkin to prawdziwa gratka dla telemaniaków oraz osób, które lubią relaksować się, oglądając telewizję i filmy. Już nie trzeba czekać na „dalszy ciąg programu”, po prostu można go natychmiast obejrzeć. Gdzie? Na przykład na… czerwonym dywanie.

blog comments powered by Disqus
@TV Belkin w roli głównej