Samsung Podpowiada Jak Gotować Zdrowo i Szybko!

Samsung Podpowiada Jak Gotować Zdrowo i Szybko!

Firma Samsung prezentuje porady dla swoich użytkowników co do gotowania zdrowego i smacznego. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania żywności. Produkty te nie mają kontaktu z dodatkowym tłuszczem, a co za tym idzie, nie dochodzi też do strat witamin i składników mineralnych. Poniżej przedstawimy najciekawsze funkcję do gotowania zdrowego a przy tym również i szybkiego.

Samsung FG87SUB posiada funkcję opiekania na chrupko w kuchence mikrofalowej. Dzięki specjalnemu talerzowi w mikrofalówce można delikatnie opiekać dania. Nie musimy dodawać tłuszczu do smażenia.

Sprawdź ten sprzęt w rewelacyjnej cenie! Musisz go mieć

Gotowanie na parze w kuchence mikrofalowej jest możliwe dzięki modelowi Samsung MG28J5255UW. Kuchenka wyposażona jest w specjalne naczynie wykonane z żaroodpornego szkła. Wysokiej jakości materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur i może być używany nawet w 400 stopni Celsjusza.

Dual Cook, czyli trzy piekarniki w jednym. Jest to opracowana przez Samsung technologia dostępna w modelu NV70H5787CB. Możemy  używać górnej lub dolnej komory, wykorzystać całą powierzchnię i to w tym samym czasie!

Innowacyjna płyta indukcyjna Samsung NZ84J9770EK posiada strefę Flex Zone, czyli duże, prostokątne, otwarte pole na płycie, zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań - naszym problemem nie będą już duże naczynia. 

Zobacz koniecznie, który sprzęt będzie najlepszy dla Ciebie!

Na koniec warto wspomnieć o promocji "Kuchnia Doskonała". Klienci, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt AGD na nowy, już od 1 kwietnia do 15 maja przy zakupie sprzętu Samsung do zabudowy, otrzymają zwrot pieniędzy na konto bankowe:

  • Kupując 2 produkty o minimalnej wartości 2 300 zł – 300 zł zwrotu
  • Kupując 3 produkty o minimalnej wartości 4 000 zł – 500 zł zwrotu
  • Kupując 4 produkty o minimalnej wartości 6 000 zł – 750 zł zwrotu

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more