PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Podpowiada Jak Gotować Zdrowo i Szybko!

Samsung Podpowiada Jak Gotować Zdrowo i Szybko!

Firma Samsung prezentuje porady dla swoich użytkowników co do gotowania zdrowego i smacznego. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania żywności. Produkty te nie mają kontaktu z dodatkowym tłuszczem, a co za tym idzie, nie dochodzi też do strat witamin i składników mineralnych. Poniżej przedstawimy najciekawsze funkcję do gotowania zdrowego, a przy tym również i szybkiego.

gotowanie na parzeSamsung FG87SUB posiada funkcję opiekania na chrupko w kuchence mikrofalowej. Dzięki specjalnemu talerzowi w mikrofalówce można delikatnie opiekać dania. Nie musimy dodawać tłuszczu do smażenia.

Gotowanie na parze w kuchence mikrofalowej jest możliwe dzięki modelowi Samsung MG28J5255UW. Kuchenka wyposażona jest w specjalne naczynie wykonane z żaroodpornego szkła. Wysokiej jakości materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur i może być używany nawet w 400 stopni Celsjusza.

Samsung

Dual Cook, czyli trzy piekarniki w jednym. Jest to opracowana przez Samsung technologia dostępna w modelu NV70H5787CB. Możemy  używać górnej lub dolnej komory, wykorzystać całą powierzchnię i to w tym samym czasie!

od Samsunga

Innowacyjna płyta indukcyjna Samsung NZ84J9770EK posiada strefę Flex Zone, czyli duże, prostokątne, otwarte pole na płycie, zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań - naszym problemem nie będą już duże naczynia.

Na koniec warto wspomnieć o promocji "Kuchnia Doskonała". Klienci, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt AGD na nowy, już od 1 kwietnia do 15 maja przy zakupie sprzętu Samsung do zabudowy, otrzymają zwrot pieniędzy na konto bankowe:

  • Kupując 2 produkty o minimalnej wartości 2 300 zł – 300 zł zwrotu
  • Kupując 3 produkty o minimalnej wartości 4 000 zł – 500 zł zwrotu
  • Kupując 4 produkty o minimalnej wartości 6 000 zł – 750 zł zwrotu

Jakie piekarniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu piekarników z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które piekarniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Bosch HBG36T650 Bosch HBG36T650Best of the best!
2Bosch HBG634BB1 Bosch HBG634BB1 Sprawdź sam
3Electrolux EEB4231POX Electrolux EEB4231POX Ten ma niezłą cenę!
4Bosch HBG34S550 Bosch HBG34S550 Polecany model
5Bosch HBG34B560 Bosch HBG34B560 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 - Zestawienie Najgorętszych Piekarników w Sieci!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Podpowiada Jak Gotować Zdrowo i Szybko!