PODPOWIEDZI:

Słuchawki Gamingowe HyperX Cloud Revolver Już w Przedsprzedaży!

Słuchawki Gamingowe HyperX Cloud Revolver Już w Przedsprzedaży!

HyperX – Cloud Revolver to naprawdę niezłe gamingowe słuchawki, które są już dostępne w przedsprzedaży. W Polsce pojawią się 9 maja. O szczegółach możecie poczytać w poniższym newsie. Zapraszamy.

Dziś każdy szuka niezłego sprzętu dla siebie. Również profesjonalni gracze komputerowi potrzebują urządzeń, dzięki którym ich praca, bądź też pasja stanie się jeszcze bardziej wydajna. Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Revolver nie tylko wyglądają świetnie, lecz mają również niezłą specyfikację. 

Producenci chwalą się tutaj zastosowaniem najnowszej generacji przetworników o średnicy 50 mm. Urządzenie oferuje szersze pasmo przenoszenia - co za tym idzie dostajemy głęboką przestrzeń akustyczną, która bardzo poprawia precyzję dźwięku. Gracze mogą dokładniej określać lokalizację przeciwnika.

Najlepsze słuchawki w najniższych cenach, zobacz sam!

Sam pałąk oraz podkładki uszne zostały wykonane ze skóry ekologicznej z czerwonym przeszyciem - świetnie wyglądają oraz są doskonale dopasowane do naszych uszu i nie będą przeszkadzać w wielogodzinnych rozgrywkach.

Odłączany mikrofon posiada certyfikat TeamSpeak i jest kompatybilny z komunikatorami Discord, Skype, Ventrilo, Mumble i RaidCall. Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Revolver jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One, PS4, Wii U, komputerami Mac oraz urządzeniami przenośnymi. Słuchawki są już dostępne w przedsprzedaży w sieci Komputronik w cenie 549 złotych. Poniżej możecie zapoznać się z ich specyfikacją: 

  • Sterownik: dynamiczny, o średnicy 50mm, z magnesami neodymowymi
  • Częstotliwość przenoszenia: 12–28000 Hz
  • Impedancja: 30 Ω
  • Typ: wokółuszne, zamknięte
  • Poziom ciśnienia akustycznego: 104,5 dBSPL/mW przy 1 kHz
  • Moc wejściowa: nominalna 30 mW, maks. 500 mW
  • Waga: 360 g
  • Długość i typ przewodu: Zestaw (1 m) + moduł sterowania audio (2 m)
blog comments powered by Disqus
Słuchawki Gamingowe HyperX Cloud Revolver Już w Przedsprzedaży!