PODPOWIEDZI:

Nowa Twarz Marki LG!

Nowa Twarz Marki LG!

W poniedziałek odbyła się prezentacja LG, w której zaprezentował dwie najnowsze linie telewizorów o całkiem sporych i nader zaawansowanych technologicznie ekranach UHD! Event odbył się w miłym towarzystwie, a temu przyświecała pewna bardzo dobrze znana nam postać ze świata sportu! Wiecie już o kim mowa? Zapraszam!

Całe spotkanie było zaaranżowane w loży vipowskiej naszej dumy narodowej, czyli na stadionie narodowym w Warszawie! Spotkanie to poświęcono dwóm nowym seriom telewizorów UHD: LG Super UHD TV 4K oraz UHD 4K. Przedstawiciele LG poinformowali nas o pojawieniu się ośmiu całkowicie nowych telewizorów. Modele te charakteryzują się świetnymi parametrami oraz szeroką gamą dostępnych rozmiarów matrycy. Potencjalny klient może wybrać konkretny model o rozdzielczości od 40 do 75 cali! 

Ponadto, na prezentacji wspomniano o aktualizacji oprogramowania owych telewizorów do systemu webOS 3.0! Jeśli chodzi o wrażenia dźwiękowe, te połechcą nasze narządy słuchu za sprawą sygnowanego przez firmę Harman / Kardan, systemu audio. Przy okazji aktualizacji systemu, producent wspomniał o pojawieniu się w nowych modelach funkcji HDR Super wraz z DOLBY VISION. Obie funkcje z pewnością podkreślą wyświetlaną głębię barw, co bezpośrednio przełoży się na wrażenia z oglądania meczy na Euro 2016! Jeśli już o tym mowa, zatem warto wspomnieć o gwieździe całego spotkania, którą jest…
 

Jakub Błaszczykowski! Ten rozpoznawany na zachodzie polski piłkarz, w pewien sposób przełamał swoją osobą monotonię tego typu imprez. Jak się okazało, od teraz Kuba jest tytułowany jako ambasador marki LG Electronics. Można tu dostrzec niejaki trend pojawiający się wśród liczących się firm. Huawei pozyskał nowego ambasadora, obsadzając to stanowisko Messim, zaś LG również wybrało piłkarza, ale tym razem już z polskiej kadry narodowej! Może poziom zaawansowania tych gwiazd piłki nożnej jest tak różny, ale w sumie nie mamy czego się wstydzić!Jak już zdążyłem wspomnieć, wielkimi krokami zbliżają się popularne mistrzostwa piłki nożnej, Euro 2016! Przed tego typu imprezami klienci bardzo często decydują się na zakup lepszego telewizora. Stąd też błyskotliwy pomysł na dobrą reklamę tego typu urządzeń, które nakręci niemałą spiralę zakupową! Być może w takich chwilach nie liczy się ilość cali czy gęstość pikseli na cal, ale wielu entuzjastów nowoczesnej technologii skusi się na zakup tego typu telewizora. Do jakiego grona Wy byście się zaliczyli? Zależy wam jedynie na obejrzeniu jakiegoś spotkania, czy na uczestniczeniu w świetnym widowisku sportowym poprzez krystalicznie czysty i ostry obraz wyświetlany za pomocą jednego z najnowszych telewizorów OLED od LG? Odpowiedzcie w komentarzach poniżej materiału!

blog comments powered by Disqus
Nowa Twarz Marki LG!