PODPOWIEDZI:

Tide Pod Challenge - Ludzka Głupota Zbliża Się do Granic

Tide Pod Challenge - Ludzka Głupota Zbliża Się do Granic

Tide Pod Challenge - słyszeliście? Jeżeli nie, to przygotujcie się na lekki szok. Jest to nowa moda, popularna za oceanem, która może skutkować nawet utratą życia!

Na czym polega Tide Pod Challenge?

Być może nie uwierzycie, ale Tide Pod Challenge polega na... wsadzeniu do ust i przegryzieniu (w wersji ekstremalnej - połknięciu) kapsułki z detergentem do prania.

Nie wiem sam, jak to właściwie skomentować. Ocenę poziomu głupoty tego wyzwania pozostawiam Wam.

News o dziwnej aplikacji Die With Me >>>

Tide Pod Challenge - Facebook i YouTube kasują filmiki

Problem stał się na tyle poważny, że Facebook i YouTube postanowiły walczyć z Tide Pod Challenge. Kasowane są bowiem wszelkie filmiki, na których durna młodzież pochłania kapsułki do prania.

Zareagowały również firmy produkujące te środki.

Tide Pod Challenge

Tide Pod Challenge - Jesteś idiotą? Będziesz cierpiał!

Jak łatwo się domyślić, nasz organizm nie działa jak pralka i nie ucieszy się z kapsułki do prania. Detergent stosowany w owych kapsułkach jest przecież silnie toksyczny. Według statystyk, do szpitali trafiło już ponad 40 osób (dzieci i nastolatkowie), które chciały zaimponować w sieci i przejść Tide Pod Challenge. 

Dla mnie to coś w stylu selekcji naturalnej, bo osoba, która dobrowolnie zrobi coś takiego, jest po prostu idiotą. Nowa moda, o ile można to tak nazwać, narodziła się oczywiście za oceanem i póki co nie dotarła do Polski. Mam nadzieję, że tak zostanie.

blog comments powered by Disqus
Tide Pod Challenge - Ludzka Głupota Zbliża Się do Granic