PODPOWIEDZI:

Ruszyła Przedsprzedaż Okularów do Wirtualnej Rzeczywistości - Visual VR

Ruszyła Przedsprzedaż Okularów do Wirtualnej Rzeczywistości - Visual VR

Allview wprowadza na rynek Visual VR. Technologia, która parę lat temu wydawała się tylko fantastyką już podbija nasz rynek. Więcej dowiecie się czytając poniższego newsa. Zapraszamy!

Okulary Visual VR, to urządzenie, które pozwoli nas zabrać w niezwykły świat wirtualnej rzeczywistości. Sterowanie tym sprzętem odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą ruchów głowy, nie musimy używać dodatkowych przycisków. Warto wspomnieć, że okulary są kompatybilne z serią smartfonów Allview.

Okulary Visual VR są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami posiadającymi wbudowany żyroskop oraz o przekątnej wyświetlacza wynoszącej pomiędzy 4 a 6 cali. Ich wymiary zostały tak skonstruowane by zapewnić najbardziej wygodne użytkowanie. Są bardzo lekkie - ich waga to 263 gramy.

Ostrość oraz odległość pomiędzy soczewkami jest tutaj regulowana, dlatego Visual VR może dostosowywać się do wymagań każdego użytkownika. Okulary dostarczają bardzo szeroki kąt widzenia, który wynosi aż 102°.

Aplikację Full Dive będziemy mogli otworzyć za pomocą ruchu głowy od lewej do prawej, natomiast przytrzymanie kursora na aplikacji przez 2 sekundy spowoduje otwarcie wybranej opcji. 

Ciekawostką jest to, że użytkownicy, którzy już zamówili lub wkrótce zamierzają zamówić smartfon P8 Energy PRO lub X3 Soul PRO otrzymają okulary VR1 za darmo. Cena urządzenia to 149 zł. Co o nich sądzicie?

blog comments powered by Disqus
Ruszyła Przedsprzedaż Okularów do Wirtualnej Rzeczywistości - Visual VR