PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Xiaomi Mi Bunny - Tani Smartwatch dla Dziecka

Xiaomi Mi Bunny - Tani Smartwatch dla Dziecka

Osoby, które posiadają dzieci doskonale sobie zdają sprawę jak ważne jest zapewnienie im odpowiedniego bezpieczeństwa. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzisiejsze czasu, kiedy to bardzo często dochodzi do porwań z chęci wykorzystania naszej pociechy jako karty przetargowej w celu wyłudzenia okupu lub wykorzystania jej w nieco drastyczniejszy sposób. Warto się czasem ustrzec przed takimi ewentualnościami i wykorzystać w tym celu otaczającą nas technologię!

W ostatnich dniach na naszym portalu pojawiały się (jeśli chodzi o mobilną sferę) jedynie informacje dotyczące smartfonów. Czas wprowadzić małe urozmaicenie pod postacią smartwatch’a dla najmłodszych! Jak już wspomniałem na wstępie, dla nas dorosłych, priorytetową rzeczą jest chronienie naszych dzieci przed możliwymi zagrożeniami. Wiadomo, że nie da się tego zrobić w sposób idealny (chyba, że trzymacie swoje dziecko w piwnicy), ale warto podjąć wszelkie starania by zrobić wszystko co jest w naszej mocy. Jednym z licznych sposobów byłoby wykorzystanie do tego celu technologii! Z pewną propozycją wychodzi Xiaomi…


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


 

Zapewne niedługo odezwą się głosy sprzeciwu, bo nie powinno się małym dzieciom udostępniać technologicznych “gadżetów”! Powiem jedno, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i rozsądkiem! Technologia również może być kierowana do naszych pociech, jeśli tylko zadbamy o to by ona nie zawładnęła! Przykładowy tablet nie musi stawać się tzw. zapychaczem czasu wolnego (abyśmy my mieli czas dla siebie), ale jako narzędzie edukacyjne lub też narzędzie zapewniające w pewnym stopniu bezpieczeństwo. Mowa tutaj o Xiaomi Mi Bunny, który może nam pomóc w wielu aspektach! Urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SIM, dzięki czemu dziecko będzie mogło wykonać połączenie do sześciu wcześniej zdefiniowanych numerów.

Jesteś zapalonym graczem? Nasz materiał przedstawi Ci najważniejsze gry bieżącego miesiąca!


Co jest rzeczą oczywistą, osoba posiadająca numer dziecka będzie mogła do niego zadzwonić. Przydatna rzecz gdyby maluch gdzieś się zgubił i nie wiedział jak teraz wrócić. Ponadto, smartwach ma wbudowany moduł GPS z Glonass, który pozwoli na stałe monitorowanie lokalizacji naszej pociechy. Na wyposażeniu urządzenia znalazł się również moduł Bluetooth i WiFi. Bateria jaką zastosowano to ogniwo o pojemności 300 mAh. Dodatkowo mogę powiedzieć, że smartwatch został wyposażony dodatkowo w przycisk SOS, który wysyła 7 sekundową wiadomość głosową (z otoczenia dziecka) do wybranych wcześniej kontaktów.

Interesuje Cie technologia VR? Koniecznie sprawdź co nowego u Sony!


Xiaomi Mi Bunny będzie do kupienia w dwóch kolorach: niebieskim i różowym. Produkt ten obecnie nie jest dostępny na starym kontynencie, ale wiele wskazuje na to, że niebawem się pojawi. Jego cena obecnie wynosi 46 dolarów, czyli ok. 190 złotych. Próżno szukać czegoś podobnego o tak niskiej cenie. Na koniec pozostaje mi zaprosić Was do dyskusji w komentarzach! Co o czymś takim myślicie? Czy kupilibyście swojemu dziecko taki gadżet? Czy dzieci powinny w ogóle korzystać z tego typu urządzeń? Zapraszam! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi Bunny - Tani Smartwatch dla Dziecka