PODPOWIEDZI:

AMD Radeon Pro Duo - Premiera Karty Graficznej do Wirtualnej Rzeczywistości

AMD Radeon Pro Duo - Premiera Karty Graficznej do Wirtualnej Rzeczywistości

Firma AMD oficjalnie wprowadza na rynek pierwszą na świecie platformę do korzystania z wirtualnej rzeczywistości jak i tworzenia dla niej treści. Po więcej informacji zapraszamy poniżej!

AMD Radeon Pro Duo to karta zaprojektowana dla wszystkich rodzajów VR. Czego możemy się po niej spodziewać? Twórcy wirtualnej rzeczywistości będą nią z pewnością oczarowani. Sprzęt został przygotowany z wykorzystaniem dwóch chipów Fiji XT , przez co łącznie otrzymujemy aż 8192 procesory strumieniowe, 128 ROP i 512 jednostek teksturujących.

Promocyjna cena Karty graficznej specjalnie dla Ciebie!

Dzięki rozwiązaniom pochodzącym wprost z produktów z rodzin AMD FirePro (profesjonalnych) nowa karta graficzna Radeon Pro Duo z pakietem LiquidVR SDK to z pewnością najpotężniejsze na świecie rozwiązanie do VR. Zminimalizowanie opóźnienia i zmaksymalizowanie przepustowości potoku renderującego to od początku był cel firmy AMD, który skończył się powodzeniem.

Taki sprzęt wymaga oczywiście bardzo dobrego chłodzenia. Producent postawił więc tutaj na konstrukcję firmy Cooler Master – czyli kompaktowe chłodzenie cieczą, które obejmuje nie tylko rdzenie z pamięciami, ale również sekcję zasilania. Poniżej możecie zobaczyć filmik z jej udziałem (macie możliwość oczywiście ustawić sobie napisy w naszym rodzimym języku).

Karta graficzna AMD Radeon Pro Duo jest już dostępna do kupienia a jej sugerowana cena wynosi 1499 dolarów

blog comments powered by Disqus
AMD Radeon Pro Duo - Premiera Karty Graficznej do Wirtualnej Rzeczywistości