PODPOWIEDZI:

De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji

De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji

Dla wielu z nas udany poranek wiąże się z przepyszną i mocną kawą. Firma De'Longhi zaprezentowała nowy ekspres do kawy. Więcej o nim dowiecie się poniżej.

Według badań marki De'Longhi dla blisko 80% Polaków kawa jest jednym z trzech kluczowych elementów udanego poranka. Gdy śpieszymy się do pracy czy uczelni często rezygnujemy z tego wspaniałego trunku. Firma De'Longhi wprowadza dla wszystkich wielbicieli ekspres do kawy sterowany aplikacją mobilną - ekspres De’Longhi PrimaDonna Elite.

Ekspres do kawy

Urządzeniem tym można sterować przy pomocy bardzo wygodnego dotykowego panelu sterowania o przekątnej 4,3 cala, który jest niezwykle intuicyjny oraz aplikacji mobilnej Coffee Link, która dostępna jest w urządzeniach z systemem iOS i Android - przez co kawę przygotujemy z każdego miejsca naszego domu.

Rankingi ekspresów do kawy

Ekspres jest wyposażony w oddzielną karafkę do przygotowania gorącej czekolady oraz oferuje bogatą paletę kaw, w tym 4 kawy czarne oraz 7 mlecznych.

Dla miłośników kaw mlecznych został stworzony automatyczny system spieniania mleka LatteCrema, który gwarantuje idealnie puszystą i kremową piankę mleczną.

blog comments powered by Disqus
De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji