PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji

De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji

Dla wielu z nas udany poranek wiąże się z przepyszną i mocną kawą. Firma De'Longhi zaprezentowała nowy ekspres do kawy. Więcej o nim dowiecie się poniżej.

Według badań marki De'Longhi dla blisko 80% Polaków kawa jest jednym z trzech kluczowych elementów udanego poranka. Gdy śpieszymy się do pracy czy uczelni często rezygnujemy z tego wspaniałego trunku. Firma De'Longhi wprowadza dla wszystkich wielbicieli ekspres do kawy sterowany aplikacją mobilną - ekspres De’Longhi PrimaDonna Elite.

Ekspres do kawy

Szukasz niezłego ekspresu do kawy w świetnej cenie? Sprawdź tutaj!

Urządzeniem tym można sterować przy pomocy bardzo wygodnego dotykowego panelu sterowania o przekątnej 4,3 cala, który jest niezwykle intuicyjny oraz aplikacji mobilnej Coffee Link, która dostępna jest w urządzeniach z systemem iOS i Android - przez co kawę przygotujemy z każdego miejsca naszego domu.

Ekspres jest wyposażony w oddzielną karafkę do przygotowania gorącej czekolady oraz oferuje bogatą paletę kaw, w tym 4 kawy czarne oraz 7 mlecznych.

Dla miłośników kaw mlecznych został stworzony automatyczny system spieniania mleka LatteCrema, który gwarantuje idealnie puszystą i kremową piankę mleczną.

Jakie ekspresy do kawy są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu ekspresów do kawy z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które ekspresy do kawy warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Saeco Lirika OTC Saeco Lirika OTCBest of the best!
2DeLonghi ECAM22.110 DeLonghi ECAM22.110 Sprawdź sam
3Saeco Incanto HD8917/09 Saeco Incanto HD8917/09 Ten ma niezłą cenę!
4Krups EA8108 Krups EA8108 Polecany model
5Saeco PicoBaristo HD8927/09 Saeco PicoBaristo HD8927/09 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wybieramy Ekspres do Kawy - TOP 20 Najlepiej Sprzedających się Ekspresów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
De’Longhi PrimaDonna Elite - Ekspres Nowej Generacji