PODPOWIEDZI:

Drukarki Canon MAXIFY - Najnowsza Seria Wielofunkcyjnych Urządzeń

Drukarki Canon MAXIFY - Najnowsza Seria Wielofunkcyjnych Urządzeń

Zwiększenie efektywności jest już możliwe dzięki firmie Canon, która zaprezentowała dziś najnowsze drukarki z linii MAXIFY – cztery wielofunkcyjne urządzenia MB2150, MB2750, MB5150 i MB5450 oraz drukarkę iB4150. Zapraszamy do lektury!

Firma Canon charakteryzuje swoje urządzenia jako efektywne i bardzo wydajne. Cały czas poprawia swoje produkty dążąc do doskonałości. Dlatego w końcu możemy zaprezentować jej najnowsze dzieła. 

drukarka canonSzybkość urządzeń MAXIFY o wiele zwiększa wydajność w pracy biurowej. Czas wydruku pierwszej strony to zaledwie 6 sekund, a szybkość druku A4 wynosi do 24 obrazów na minutę (czarno-białe) oraz 15,5 obrazów na minutę w kolorze - przyznacie, że jest to niezły wynik. Warto tu nadmienić, że są to produkty mało awaryjne i bardzo łatwe w obsłudze. 

Rankingi drukarek >>>

Drukarki posiadają specjalnie zaprojektowane atramenty Dual Resistant High Density (DRHD) zapewniające bardzo trwałe wydruki z wyraźnym czarnym tekstem i jasnymi kolorami, które są odporne ścieranie czy pisanie markerem. 

drukarka canon

Dodatkowo modele MAXIFY MB5150 i MB5450 są wyposażone w moduł jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego, który pozwala skanować dwie strony dokumentu jednocześnie - dla pracy w biurze, przy natłoku papierów i dokumentów - jak znalazł!

Modele z linii MAXIFY wyposażono w podajniki na około 500 arkuszy oraz wydajne zbiorniki atramentu XL, czyli aż 1200 stron czarno-białych (MB2150 i MB2750) oraz nawet 2500 stron czarno-białych w modelach (MB5150, MB5450 i iB4150) na jednym zbiorniku - zmniejsza to  częstotliwość ewentualnych wymian tuszów. 

drukarka canon

Oczywiście wszystkie najnowsze produkty posiadają łączność Wi-Fi i Ethernet a zgodność z aplikacją Canon PRINT pozwala użytkownikom wykorzystać smartfon lub tablet do druku i skanowania - z każdego miejsca w biurze lub w domu będziemy mogli wydrukować nasze dokumenty. Nowa linia drukarek Canon MAXIFY wejdzie na rynek w całej Europie już od lipca 2016 roku. 

blog comments powered by Disqus
Drukarki Canon MAXIFY - Najnowsza Seria Wielofunkcyjnych Urządzeń