PODPOWIEDZI:

Nowe Smartfony Nubia w Końcu Dotarły do Polski

Nowe Smartfony Nubia w Końcu Dotarły do Polski

Podczas konferencji prasowej, polski dystrybutor marki Nubia zapowiedział pojawienie się trzech nowych modeli smartfonów na naszym rynku.

Pierwszym z produktów, które trafiły na półki polskich sklepów z elektroniką jest flagowy Nubia Z11. Ten model to 6 GB RAM-u, procesor Snapdragon 650, 5-5 calowy wyświetlacz Full HD, aparat 16 Mpix oraz tryb Dual SIM. Z11 jest bezramkowcem - krawędzie są interaktywne i służą do korzystania z dodatkowych funkcji, takich jak dzielony ekran.

Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 2499 zł.


Kolejnym zaprezentowanym smartfonem jest Nubia Z11 Mini S. Jest dużo mniejsza od poprzedniczki, jednak wcale nie zostaje mocno z tyłu, jeżeli chodzi o parametry. 5,2-calowy wyświetlacz z Full HD, 4 GB pamięci RAM, ośmiordzeniowy procesor, tryb Dual SIM, a także aparat 23 Mpix (+ frontowa kamerka 13 Mpix) mówią same za siebie.

Dystrybutor sugeruje cenę dla tego produktu w wysokości 1499 zł.


Ostatnim telefonem jest Nubia N1 lite. Jak nazwa wskazuje, jest to lekka, słabsza wersja Nubii N1. Ten model został wyposażony w 2 GB RAM-u, czterordzeniowy procesor oraz dwa aparaty (8 Mpix i 5 Mpix) na froncie urządzenia. Jego wyświetlacz ma przekątną 5,5 cala.

Cenę tego modelu ustalono na 799 zł.


blog comments powered by Disqus
Nowe Smartfony Nubia w Końcu Dotarły do Polski