ZenFone Live - Debiut Smartfonu dla Fanów Video Selfie

ZenFone Live - Debiut Smartfonu dla Fanów Video Selfie

Nowy smartfon ze stajni ASUS to świetne narzędzie nie tylko do rozmów i odtwarzania multimediów. Jego główną rolą jest nagrywanie i upiększanie video selfie.

W tym modelu po raz pierwszy w historii zastosowano technologię upiększania nagrań na żywo, podczas transmisji do mediów społecznościowych. Za sprawą systemu BeautyLive wygląd nagrywanych osób będzie skorygowany, ponieważ jego głównym zajęciem jest wygładzanie i usuwanie niedoskonałości skóry. Jest to konkretna odpowiedź na zapotrzebowanie samych użytkowników, którzy coraz częściej dzielą się znajomymi krótkimi nagraniami samych siebie, czyli tak zwanymi video selfie.


Ogromny wybór smartfonów z systemem Android - sprawdź to >>>


Nowy smartfon zadba nie tylko o wygląd nagrywanych przez siebie osób, ale także o jakość ich głosów. W urządzeniu wbudowano aż dwa mikrofony, które redukują hałas otoczenia i szumy, jednocześnie doskonale wychwytując mowę, co ma poprawiać jakość nagrań i pozwalać na rejestrowanie video nawet w zatłoczonych, głośnych miejscach. Ci, którzy zakupią ten sprzęt, będą mogli cieszyć się nie tylko świetną jakością nagrywanych materiałów, ale także tych odtwarzanych - ZenFone Live posiada wbudowany głośnik, który opiera się na pięciomagnesowej konstrukcji i inteligentnym wzmacniaczu, co zapewni świetną jakość i większą niż zazwyczaj głośność.


Rankingi, testy i porównania nowoczesnych kamer - sprawdź, zanim kupisz >>>


ZonFone LiveRanking Najtańszych Telewizorów >>>


Dwa wmontowane aparaty to także świetna jakość, o którą dbają nowoczesne technologie. Sensor z matrycą o dużej liczbie pikseli, łagodne doświetlanie LED, a także zastosowanie systemu ASUS PixelMaster sprawiają, że użytkownicy mogą wykonywać bardzo dobre jakościowo zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo zadbano o 12 różnych trybów, system ujęć w półmroku i aktywne wzmacnianie kontrastu oraz jasności zdjęć, które można obejrzeć dokładnie na 5-calowym wyświetlaczu nowegoZenFonu.

Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 699 zł.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more