PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

ZenFone Live - Debiut Smartfonu dla Fanów Video Selfie

ZenFone Live - Debiut Smartfonu dla Fanów Video Selfie

Nowy smartfon ze stajni ASUS to świetne narzędzie nie tylko do rozmów i odtwarzania multimediów. Jego główną rolą jest nagrywanie i upiększanie video selfie.

W tym modelu po raz pierwszy w historii zastosowano technologię upiększania nagrań na żywo, podczas transmisji do mediów społecznościowych. Za sprawą systemu BeautyLive wygląd nagrywanych osób będzie skorygowany, ponieważ jego głównym zajęciem jest wygładzanie i usuwanie niedoskonałości skóry. Jest to konkretna odpowiedź na zapotrzebowanie samych użytkowników, którzy coraz częściej dzielą się znajomymi krótkimi nagraniami samych siebie, czyli tak zwanymi video selfie.


Ogromny wybór smartfonów z systemem Android - sprawdź to >>>


Nowy smartfon zadba nie tylko o wygląd nagrywanych przez siebie osób, ale także o jakość ich głosów. W urządzeniu wbudowano aż dwa mikrofony, które redukują hałas otoczenia i szumy, jednocześnie doskonale wychwytując mowę, co ma poprawiać jakość nagrań i pozwalać na rejestrowanie video nawet w zatłoczonych, głośnych miejscach. Ci, którzy zakupią ten sprzęt, będą mogli cieszyć się nie tylko świetną jakością nagrywanych materiałów, ale także tych odtwarzanych - ZenFone Live posiada wbudowany głośnik, który opiera się na pięciomagnesowej konstrukcji i inteligentnym wzmacniaczu, co zapewni świetną jakość i większą niż zazwyczaj głośność.


ZonFone Live


Dwa wmontowane aparaty to także świetna jakość, o którą dbają nowoczesne technologie. Sensor z matrycą o dużej liczbie pikseli, łagodne doświetlanie LED, a także zastosowanie systemu ASUS PixelMaster sprawiają, że użytkownicy mogą wykonywać bardzo dobre jakościowo zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo zadbano o 12 różnych trybów, system ujęć w półmroku i aktywne wzmacnianie kontrastu oraz jasności zdjęć, które można obejrzeć dokładnie na 5-calowym wyświetlaczu nowego ZenFonu.

Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 699 zł.

blog comments powered by Disqus
ZenFone Live - Debiut Smartfonu dla Fanów Video Selfie