PODPOWIEDZI:

Xiaomi Mi Max Na Oficjalnych Materiałach!

Xiaomi Mi Max Na Oficjalnych Materiałach!

Niemal trzy tygodnie temu miałem okazję podzielić się z Wami informacją na temat nadchodzącego nowego smartfonu od znanego nam chińskiego giganta mobilnej technologii. Dzięki niej mogliście dowiedzieć się kilku drobnych informacji na temat tego modelu, który do dziś był tylko nie potwierdzoną przez twarde dowody pogłoską. Na szczęście w sieci pojawiły się w pełni oficjalne informacje prasowe…

Na początku pragnę Was nieco uczulić, ponieważ owe informacje nie zostały upublicznione w charakterze udostępnianych informacji prasowych przez producenta. Bowiem, bliżej nieznany nam osobnik, jakimś cudem zdobył je i opublikował w sieci. Jednakże zapewne istnieje pewna szansa na to by doszło do pewnego rodzaju manipulacji, ale… osobiście powątpiewał bym w to. W ostatnim czasie niewiele pojawiło się przypadków tzw. fake’u odnośnie tego typu rzeczy. Zatem, możecie spać spokojnie i przejść do dalszej części dzisiejszego materiału! ;)


 

Czego w głównej mierze dowiadujemy się z tejże wiadomości? Przede wszystkim, cena, za którą otrzymamy egzemplarz Xiaomi Mi Max przyjdzie nam zapłacić nieco więcej, niż było to wcześniej zakładane! Wcześniejsze plotki sugerowały cenę na poziomie 1299 juanów, czyli ok. 800 złotych. Jeśli jednak wierząc przesłankom sugerowanym przez obecne materiały, cena wzrosła do 2199 juanów, co daje nam ok. 1300 złotych. Czyżby pięćset złotych miałoby wpłynąć na lepsze wykonanie omawianego modelu? Bardziej realnym powodem takiej różnicy jest chybiony strzał wcześniejszych spekulacji.


Zagłębiwszy się w specyfikację, ujrzymy we wnętrzu Xiaomi Mi Max ekran o rozmiarze 6.4 cala przy rozdzielczości (nadal tylko) Full HD. Sercem urządzenia stanie się sześciordzeniowy procesor Snapdragon 650 Całość dopełni GPU Adreno 510, 2/3 GB RAM-u oraz 16/32 GB ROM-u. Kwestie fotografii obroni zamieszczona matryca o rozdzielczości 16 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Osobom lubującym się w “selfie” przyjdzie skorzystać z kamerki frontowej o rozmiarze 5 mpix. Całości będzie przewodził system Android w wersji 6.0 Marshmallow wraz z autorską nakładką systemową MIUI. Nie zabrakło również miejsca dla ogniwa bateryjnego o pojemności 4000 mAh.


Specyfikacja nie należy do najwyższych lotów, ale nie należy jej klasyfikować do typowej budżetówki! Xiaomi oferuje całkiem przyzwoitego phableta za równie przyzwoitą sumkę pieniędzy. Rzecz jasna, o ile także ta cena nie okaże się “pomyłką”! Czasu do oficjalnej prezentacji nie pozostało zbyt wiele, bowiem nastąpić ma ona dnia 10 -ego maja! Jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, postaramy się abyście dowiedzieli się o nich jako pierwsi! Tym czasem gorąco zapraszam Was do aktywnego udziału na naszym forum oraz wyrażenia swoich opinii na temat “Maxa” w komentarzach poniżej! Zapraszam! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi Max Na Oficjalnych Materiałach!