PODPOWIEDZI:

Następca LG G4 Stylus Już Na Polskim Rynku!

Następca LG G4 Stylus Już Na Polskim Rynku!

W naszym kraju właśnie zadebiutował nowy smartfon od LG w postaci LG Stylus 2! Już poprzedni model przedstawiał się dobrze, a jego nowsza odsłona została wzbogacona o małe usprawnienia, które będą miały bezpośredni wpływ na pozytywny odbiór urządzenia! Sprawdźmy, co Koreańczycy przygotowali nam tym razem!

Poprzednik tego modelu pojawił się dokładnie rok temu i wtedy już wzbudził pewne zainteresowanie wśród ludzi. Całkiem spory ekran, przyzwoite podzespoły oraz niezwykły dodatek w postaci rysika, to elementy, które przyciągnęły do siebie osoby chcące zakupić chociażby tańszy wariant Note’a! Może odrobinę przesadzam, ale takie również pojawiły się głosy! W tym roku mamy okazję zdobyć następcę poprzednika, wzbogaconego o kilka dodatkowych funkcjonalności! 

Producent smartfonu postarał się o stworzenie oryginalnego modelu, co poniekąd mu się udało! Bowiem, które tego typu urządzenie ma technologię DAB+? Technologię, która umożliwia nam nadawanie oraz odbieranie sygnału radiowego w postaci całkowicie cyfrowej! Gwarantuje to całkowicie czysty dźwięk, wolny od większości zakłóceń. Brzmi interesująco? To dopiero początek, ponieważ LG wzmocniło rysik dostarczany do zestawu, który został wzbogacony o nanopowłokę! Dzięki temu, praca przy pomocy rysika będzie znacznie bardziej precyzyjna. Aby zapobiec zgubieniu owego rysika, twórcy stworzyli funkcję Pen Keeper, która informuje nas o braku obecności rysika w kieszeni urządzenia.


 

Co do specyfikacji, to mamy tu do czynienia z ekranem o przekątnej 5.7 cala oraz rozdzielczości HD 720p. Sercem urządzenia jest bliżej nam nieznana jednostka czterordzeniowa o taktowaniu 1.2 GHz. Ponadto w urządzeniu znalazło się 1.5 GB RAM-u, 16 GB ROM-u, aparaty (13 mpix oraz 8 mpix), bateria o pojemności 3000 mAh oraz system Android 6.0 Marshmallow. Cóż, w kwestii specyfikacji producent mógł się nieco bardziej postarać. Czy nowe funkcje będą w stanie przyćmić słabe podzespoły?

Jesteś zainteresowany(-a) kupnem LG Stylus 2? Sprawdź jego najlepszą ofertę!Smartfon LG Stylus 2 dostępny jest już w kilku wybranych sklepach w Polsce. Także niektórzy operatorzy już posiadają go w ofercie, a mianowicie T-Mobile oraz Play. Cena detaliczna słuchawki wynosi 1299 złotych. Zerkając na specyfikację można odczuwać pewien niedosyt, gdyż za mniejsze pieniądze konkurencji z Chin potrafią stworzyć coś mocniejszego. Czy zatem, LG Stylus 2 przekona nas do siebie jedynie dodatkami? Przecież nie tylko na nie liczyliśmy, czyż nie? Cóż, czas pokaże, a tym czasem zapraszam was serdecznie do udziału w komentarzach oraz na naszym forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Następca LG G4 Stylus Już Na Polskim Rynku!