PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S7 - Srebrna Wersja Kolorystyczna Trafia do Polski

Samsung Galaxy S7 - Srebrna Wersja Kolorystyczna Trafia do Polski

Jeżeli lubicie srebrny kolor i nowoczesne smartfony, to mam dla Was dobrą informację. Na naszym rynku pojawiają się właśnie smartfony Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w srebrnej wersji kolorystycznej. Szczegóły w poniższym newsie.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge to najnowsze flagowce koreańskiego giganta, które cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie. Posiadają znakomite ekrany Super AMOLED, wydajne podzespoły, a to dopiero początek ich zalet.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Jeżeli chodzi o srebrną, niezwykle elegancką, wersję kolorystyczną tych smartfonów, to trafi ona do sprzedaży w sieci Orange już w tym tygodniu! To gratka dla osób, które kochają najnowocześniejsze smartfony i chcą się nimi wyróżniać.

Wracając do atutów omawianych flagowców, warto zaznaczyć, że stylowy design idzie w parze z solidnym wykonaniem. Producent zadbał bowiem o wodoszczelność i odporność na kurz (norma IP68).

Wolisz czarną wersję? Zakup ją najtaniej pod tym linkiem!

Dużym plusem jest zaawansowany technologicznie aparat fotograficzny Dual Pixel z wieloma trybami fotograficznymi, hybrydowe gniazdo karty SIM czy liczne udoskonalenia sprzętowe.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S7 - Srebrna Wersja Kolorystyczna Trafia do Polski