PODPOWIEDZI:

Meizu Pro 6 z Nowym Procesorem!

Meizu Pro 6 z Nowym Procesorem!

Po premierze, która nastąpiła stosunkowo niedawno okazało się, że następca Pro 5 nie jest tak mocny jakby mogło to się wydawać. Umieszczona w nim jednostka zdecydowanie nie jest najwyższych lotów, ale producent postanawia odkupić swoje winy poprzez montaż całkowicie nowego układu rodem z urządzeń od Samsunga. Czy jest na co liczyć? Przekonajmy się!

Meizu Pro 6 właśnie trafia do sprzedaży, ale niestety z jednostką MediaTek Helio X25, która rozczarowuje pod względem swoich osiągów. Pomimo dużej ilości rdzeni, ta nie idzie w parze z ostatecznymi wynikami w benchmarkach. Ten fakt bardzo rozczarował tych wszystkich, którzy liczyli na naprawdę mocny sprzęt. Rozczarowanie jest tym większe, patrząc jeszcze na cenę urządzenia, która mogłaby sugerować solidne osiągi! Na szczęście Meizu chyba próbuje się trochę obronić, ponieważ do sieci trafiła pewna informacja świadcząca o pojawieniu się Pro 6 z nowym procesorem…


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Wg dalekowschodnich portali, nowy/stary Meizu Pro 6 pojawi się niebawem z procesorem Exynosem 8890 od Samsunga! Jest to świetna wiadomość, gdyż jednostka ta jest o niebo lepsza od tej aktualnie montowanej! Ponadto, owe źródło podaje możliwe pojawienie się technologicznie nowszego typu pamięci! Będzie ona obsługiwała znacznie wydajniejszy standard UFS 2.0! Razem z procesorem od Samsunga, będzie to świetnie współgrało, co przełoży się bezpośrednio na zwiększenie wydajności urządzenia!

Chcesz kupić jednego z tegorocznych flagowców? Przed tym sprawdź naszą recenzję LG G5!


Obecnie zamontowany układ w Meizu Pro 6 umożliwia jedynie obsługę standardu eMMC 5.1. Tego typu standard jest już stosunkowo przestarzały i dziw bierze, że Meizu zdecydowało się na wykorzystanie tej opcji. To się jednak niebawem zmieni. Czy coś jeszcze ulegnie zmianie? Na tę chwilę nic na to nie wskazuje. Zarówno wielkość ekranu, ilość pamięci ROM pozostaną bez jakichkolwiek modernizacji. Cóż, prócz rzecz jasna RAM-u, który zostanie zastąpiony szybszym modułem. Miejmy nadzieję, że cena wcześniej podana nie ulegnie już zmianie… mając na myśli podniesienie jej…

Interesujesz się technologią VR? Koniecznie sprawdź co nowego Sony przygotowało!W tym miesiącu rusza sprzedaż nowego Meizu Pro 6 w cenie ok. 2 tys. złotych. Smartfon można zakupić za pośrednictwem strony Meizu w Polsce. Ta niestety pokieruje nas na włoską dystrybucję, ponieważ oficjalnie Meizu Pro 6 nie jest sprzedawany w naszym kraju! Przynajmniej na ten moment. Czy warto kupić ten model? W obecnej chwili… nie. Osobiście poczekałbym na wariant z Exynosem i na lekkie obniżenie się ceny. Myślę, że jak cena spadnie do okolic poniżej 1,5 tys. można śmiało zamawiać urządzenie! Mimo wszystko ciekawi nas Wasze zdanie na temat tego modelu! Wyjawcie nam je w sekcji komentarzy! Zapraszam! ;)

blog comments powered by Disqus
Meizu Pro 6 z Nowym Procesorem!