PODPOWIEDZI:

Konferencja LENOVO - Poznaliśmy Najnowsze Urządzenia!

Konferencja LENOVO - Poznaliśmy Najnowsze Urządzenia!

Stało się - firma LENOVO na polskiej konferencji zaprezentowała kilka niezwykle ciekawych smartfonów, które już niedługo trafią na nasz rynek. Jeżeli chcecie poznać ich główne cechy, a także ceny, zajrzyjcie do poniższego newsa.

Konferencja zorganizowana przez firmę LENOVO odbyła w klimatycznych wnętrzach Loft-u44 przy ulicy Powązkowskiej 44 w Warszawie. Ekipa VT dostała oczywiście zaproszenie i na żywo poznała najnowsze smartfony wspomnianego producenta, a było co podziwiać.

Seria Moto G

Na pierwszy plan wysunęły się dwa zaawansowane technologicznie smartfony - Moto G4, Moto G4 Plus. Oferują one tę samą matrycę o przekątnej 5.5 cala oraz rozdzielczości Full HD. Obydwa modele zostaną wsparte 2, 3 lub 4 GB RAM-u oraz 16/32/64 GB ROM-u. Procesorem jest natomiast Snapdragon 617. Warto zaznaczyć, że model G4 Plus będzie posiada aparat oparty na technologii hybrydowego autofocusu.

Lenovo K5 i K5 Plus

Lenovo K5 i K5 Plus to kolejne nowości, które pojawiły się na konferencji. Są to świetne budżetowe propozycje. Oba mają 5-calowe ekrany - jakość HD w przypadku podstawowej wersji i FHD w modelu K5 Plus.

Oba mają też po 2 GB pamięci RAM. Jeżeli chodzi o procesor, to jest nim Qualcomm Snapdragon 415 (K5), a także Snapdragon 616 (K5 Plus). Za możliwości graficzne odpowiada układ Adreno 405, a na nasze dane mamy 16 GB wbudowanej pamięci.

Ceny smartfonów

Warto także poznać ceny najnowszych smartfonów Lenovo z obu wspomnianych wcześniej serii. Drogo z pewnością nie jest, zobaczcie sami:

  • Lenovo Moto G4: 1199 złotych
  • Lenovo Moto G4 Plus: 1399 złotych
  • Lenovo K5: 999 złotych
  • Lenovo K5+: 1049 złotych

Lenovo YOGA 900 i 900S

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo cenię hybrydowe urządzenia od Lenovo. Były one oczywiście obecne na konferencji. Modele Lenovo YOGA 900 i 900S wyróżniają się wysoką wydajnością, świetnymi parametrami, ale też innowacyjnymi konstrukcjami, dzięki którym mogą pracować w kilku trybach.

blog comments powered by Disqus
Konferencja LENOVO - Poznaliśmy Najnowsze Urządzenia!