PODPOWIEDZI:

Konferencja LENOVO - Najnowsze Urządzenia i Wielki Postęp Marki

Konferencja LENOVO - Najnowsze Urządzenia i Wielki Postęp Marki

Marka Lenovo zdobywa coraz to większą popularność na wielu rynkach, szczególnie tych dotyczących urządzeń mobilnych. Wczorajsza konferencja przyniosła kolejne ciekawe urządzenia. Zajrzyjcie poniżej, by poczytać o nich, a także zobaczyć wywiad z przedstawicielem marki.

Daniel Malak zajmuje stanowisko Consumer Sales Manager w firmie Lenovo. Z dużym optymizmem i pasją opowiadał o wielkim postępie marki, a także śmiałych planach na przyszłość.

Nie są to zwykłe obiecanki, gdyż wczorajsza konferencje pokazała wiele ciekawych urządzeń. Znakomicie wypadają dwa flagowe smartfony serii Moto G. Oferują one tę samą matrycę o przekątnej 5.5 cala oraz rozdzielczości Full HD. Mają także smukłe i eleganckie konstrukcje oraz wysoką wydajność.

Lenovo K5 i K5 Plus to kolejne nowości, które pojawiły się na konferencji. Zdecydowanie kuszą znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Oba mają 5-calowe ekrany - jakość HD w przypadku podstawowej wersji i FHD w modelu K5 Plus.

Lenovo YOGA 900S to kolejna perełka marki Lenovo. Jest to niezwykle wydajny i ultra cienki notebook, a w zasadzie urządzenie hybrydowe, mogące pracować w kilku trybach. Zaskakuje swoją funkcjonalnością, a także ultra smukłą budową.

Na konferencji pojawiło się także coś dla ludzi biznesu. Chodzi konkretnie o funkcjonalny i wytrzymały tabletLenovo Tab 3 A 10. Posiada 10-calowy ekran IPS Full HD ze szlem Gorilla Glass.

blog comments powered by Disqus
Konferencja LENOVO - Najnowsze Urządzenia i Wielki Postęp Marki