Konferencja LENOVO - Najnowsze Urządzenia i Wielki Postęp Marki

Konferencja LENOVO - Najnowsze Urządzenia i Wielki Postęp Marki

Marka Lenovo zdobywa coraz to większą popularność na wielu rynkach, szczególnie tych dotyczących urządzeń mobilnych. Wczorajsza konferencja przyniosła kolejne ciekawe urządzenia. Zajrzyjcie poniżej, by poczytać o nich, a także zobaczyć wywiad z przedstawicielem marki.

Daniel Malak zajmuje stanowisko Consumer Sales Manager w firmie Lenovo. Z dużym optymizmem i pasją opowiadał o wielkim postępie marki, a także śmiałych planach na przyszłość.


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Nie są to zwykłe obiecanki, gdyż wczorajsza konferencje pokazała wiele ciekawych urządzeń. Znakomicie wypadają dwa flagowe smartfony serii Moto G. Oferują one tę samą matrycę o przekątnej 5.5 cala oraz rozdzielczości Full HD. Mają także smukłe i eleganckie konstrukcje oraz wysoką wydajność.

Lenovo K5 i K5 Plus to kolejne nowości, które pojawiły się na konferencji. Zdecydowanie kuszą znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Oba mają 5-calowe ekrany - jakość HD w przypadku podstawowej wersji i FHD w modelu K5 Plus.

Lenovo YOGA 900S to kolejna perełka marki Lenovo. Jest to niezwykle wydajny i ultra cienki notebook, a w zasadzie urządzenie hybrydowe, mogące pracować w kilku trybach. Zaskakuje swoją funkcjonalnością, a także ultra smukłą budową.

Najlepsze rankingi smartfonów!

Na konferencji pojawiło się także coś dla ludzi biznesu. Chodzi konkretnie o funkcjonalny i wytrzymały tabletLenovo Tab 3 A 10. Posiada 10-calowy ekran IPS Full HD ze szlem Gorilla Glass.

Rankingi tabletów - Sprawdź modele na TOPie!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more