PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Premiera Smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus!

Premiera Smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus!

Właśnie otrzymaliśmy nader interesującą wiadomość ze stajni Lenovo! Bowiem, w dniu dzisiejszym do rodziny Moto trafiły dwa urządzenia: Moto E4 i Moto E4 Plus. Chińczycy proponują nam te unikatowe słuchawki, celem zaspokojenie potrzeby klientów na zakup nowoczesnych i atrakcyjnych cenowo słuchawek!

Popyt na niedrogie i stosunkowo niepozorne urządzenia, stoi na dość wysokim poziomie. Kolejne smartfony zapełniają luki na rynku mobilnym, które tworzone są w głównej mierze przez samych klientów. Zdawać by się mogło, że wolimy jednak nieco lepsze telefony, ale dane mówią jasno i wyraźnie.

nadchodzi motorola

Dlatego też, Lenovo w ramach marki Moto, przygotowało dwie nowe słuchawki: Moto E4 i Moto E4 Plus. Obydwa telefony różni kilka bardziej lub mniej znaczących elementów, na którego czele stoi matryca ekranu. W przypadku podstawowej odmiany, mamy tutaj do czynienia z 5-calowym wyświetlaczem HD 720p, zaś wersja z plusem dysponuje już 5.5-calowym ekranem o tej samej rozdzielczości.

wyjątkowe cechy lenovo

Pierwszy z tej dwójki może pochwalić się zainstalowanym w swoim wnętrzu, procesorem MediaTek MT6737 1.3 GHz, wspieranym przez 2 GB RAM oraz 16 GB ROM. Producent nie zapomniał również o rozsądnym zasilaniu i umieścił w Moto E4 akumulatorek o pojemności 2800 mAh. Co więcej, smartfon obsługuje popularne gesty Moto Actions i Moto Display.

moto zatrzęsie rynkiem

Model E4 Plus otrzymał również tę samą jednostkę procesora od MediaTeka, ale tym razem we wnętrzu skrywane jest 3 GB RAM w połączeniu z 16 GB ROM. W przypadku tej komórki, nasze spotkania z ładowarką nie będą tak częste, bowiem producent zaimplementował baterię o pojemności 5000 mAh! W tym przypadku, prócz wspomnianych gestów, Lenovo umieściło w słuchawce czytnik linii papilarnych. Warto też wiedzieć, że obie słuchawki dostępne będą dopiero na początku lipca. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Premiera Smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus!